Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Sen algı operasyonuna kurban olmuşsun. Dof yendi hacı. Millet Dof Luffy'den üstün deyince dellenmişsindir. 40. sayfaya falan gitmeme gerek yok. Sen bana vursan vursan 20 dk soluk soluğa kalsan ben sana sonra elemin tersiyle tek atsam ben senden üstünümdür kavgada. Niye uzatıyorsun?
Daha gerçekleşmedi. Erkenden konuşuyorsun bence.

Zorla insanı savunma pozisyonuna geçmeye zorluyorsunuz. Alın o zaman şu sözlere açıklama yapın madem öyle.Ondan kaçabilirim diyor.Belki de 10 dakika boyunca Dof'tan koruyabilecek kendini?Zor da olsa lastik yeteneğiyle bir yerlere tutunup oradan uçacak? Dof da sendeleyerek yürüdüğü için belki takip edemeyecek?

Son düzenleme:
Sen algı operasyonuna kurban olmuşsun. Dof yendi hacı. Millet Dof Luffy'den üstün deyince dellenmişsindir. 40. sayfaya falan gitmeme gerek yok. Sen bana vursan vursan 20 dk soluk soluğa kalsan ben sana sonra elemin tersiyle tek atsam ben senden üstünümdür kavgada. Niye uzatıyorsun?
Hala varsayımsal konuşuyorsun Cidden bi oku abi mesajlarımı 40 dan itibaren , cidden of . Bak demedimki Luffy yenmiştir veyahut Doffy yenmiştir . Güç noktasına vurgu yaptım ve dedimki hayati meselelerde luffy dof'un 10 gömlek üstündedir hatta şöyle bir örnek verdim Şu haliyle dof luffy'nin önünde bi tayfa üyesine zarar verse , luffy bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde ayağa kalkar ve gereğini yapar dedim ama ısrarla bunu anlamak istemeyen arkadaşlar var ve adam bana ısrarla aynı mesajı atmaya devam ediyor .

Cedric

Zorla insanı savunma pozisyonuna geçmeye zorluyorsunuz. Alın o zaman şu sözlere açıklama yapın madem öyle.Ondan kaçabilirim diyor.Belki de 10 dakika boyunca Dof'tan koruyabilecek kendini?Zor da olsa lastik yeteneğiyle bir yerlere tutunup oradan uçacak? Dof da sendeleyerek yürüdüğü için belki takip edemeyecek? Ne çok biliyorsunuz la.

Kusura bakma ama bir örnek vereyim sana bir box maçında hakem yerde olan adam için sayar 10 a kadar. :gamyon: Bu arada ondan kaçabilirim diyen adam yerden kalkamıyor sırtlanıp gidiyor diğer açıdan Doffy ne yapar bilinmez. Yazılanlar bu ne yazık ki

Kusura bakma ama bir örnek vereyim sana bir box maçında hakem yerde olan adam için sayar 10 a kadar. :gamyon: Bu arada ondan kaçabilirim diyen adam yerden kalkamıyor sırtlanıp gidiyor diğer açıdan Doffy ne yapar bilinmez.
Boks maçı değil bu,hakem falan da yok. Direkt yazıyor işte kaçabilirim diye.Buna rağmen neden ısrarla aksini düşüneyim ki?

Yahu ölümcül darbe vurabilmek o kadar basit mi ? Law bile ölümcül darbe vurabilmek için nelere katlandı. Keza aynı şekilde Luffy'de ölümcül darbeler vurabilmek için g4 kullandı. Sen Dof'un üst teknik yapmadan öyle tek el hareketiyle Luffy'İ yenebileceğini düşünüyon mu ?

Ya da Law'In gamma saldırısını hareketsiz duran Dof'un kafasına neden yapmadığının bir açıklamasını yapabilecek misin ?

Ya da Luffy neden son darbe vurması gerkeirken yere düşüyor. Bunların konusunun açılmasını sebebi de sizsiniz. Ta arc'ın başından beri kılıf arıyordunuz. Oğlum red hawk yedi bir kere % 50 sinde Dof. Çok tutarlısınız. Devam edin.

Benden bu kadar.:S
Sana çok güzel küfür ederim 80 yaşında bile torunlarına gururla anlatırsın.Oğlum falan düzgün konuş olmayan şeyler üstünden kalp kırmayalım adam gibi tartışacaksanız yazın yoksa okumayın olsun bitsin.

Haki bitebilen bir şey değil, bunu öğrenmiş olduk. Dayanıklılığın kadar var hakin, daha çok maç ve antreman yaparsan, daha çok dayanıklılık kazanırsın. Günlerce ve saatlerce kullanırsın hakini, tamamen kişisel dayanıklılığa bakar olay:artiz: Doflamingo bu yollardan geçtiği için, luffy sen git sonra gel diyecek:( Bu 10 dakika olayında da doflamingo başkaları tarafından oyalanacak veya başka bir olay çıkacak önüne. Öteki türlü bir kurşunluk işi var luffy'nin, klasik doflamingo katline kurban gider:respect:

Cedric

Boks maçı değil bu,hakem falan da yok. Direkt yazıyor işte kaçabilirim diye.Buna rağmen neden ısrarla aksini düşüneyim ki?
Hakem olarak da işte biz gördüğümüzü ele alıp tartışıyoruz ya. Sanırım bu konu baya uzayıp gidecek böyle, adamın biri çıkıp ta bu bölüm için Doffy Luffy vs si açsın yoksa kimse işin içinden çıkamayacak.

Hakem olarak da işte biz gördüğümüzü ele alıp tartışıyoruz ya. Sanırım bu konu baya uzayıp gidecek böyle, adamın biri çıkıp ta bu bölüm için Doffy Luffy vs si açsın yoksa kimse işin içinden çıkamayacak.
Benim adıma açmaya gerek yok. Ben zaten Dof kazanır düşüncesindeyim. :/ Ama Law tarafından yaralanmamış Dof'tan bahsediyorum.Şu Dof'u Luffy bir şekilde halledebilir.(Luffy söylediği gibi kaçmayı başarırsa.)

Bu arada hiç tartışma hevesim kalmadı. :S

Son düzenleme:
Sabo ile Dof dövüşürse olurda haftaya kimse Doflamingo savunucularını tutamaz bu hafta böyleyse haftaya katliam çıkar bu konudan.
Luffy severler ne kadar savunsada kalkanları kırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık