Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Şu yorumları okuyorum ya gözlerim yaşarıyor :agla:
Luffy yendi dofu ağzına ağzına vurdu görmediniz mi eleman kolunu bile kıpırdatamıyor :hhh:
Kuş kafesi olmasa iyileştirmesi olmasa Dof çoktan yenilmişti :hmm:
Zoro Gokuyu yener boşver Dof'u Luffy'i.

En güçlü kim olacak ? Ana karakter.O zaman ne yapmalıyım ? Ana karakteri sevmeliyim.Başka karakterleri gözüm görmemeli.Dof daha önce söyledi çok açık veriyorsun diye.Ve net 5 kez öldürücü pozisyon yakaladı.Hele ki sarayda ki hakili yumruk,sonrasında sırtı dönük yakalaması falan.Bunları gören yazan yokta,siz bilmiyorsunuz,luffy fanları biliyor.Ok canım
Loffy dofu ocordo.

Cedric

Kendi düşüncelerine yandaş katılımcı fikirler oldu mu iyi, kişiler kendi fikirlerini yazdıklarında aksi ise troll? Bu nasıl zihniyet arkadaş. Elbette farklı düşünceler de olacak. Bu nasıl tahammülsüzlük. :artiz:

En güçlü kim olacak ? Ana karakter.O zaman ne yapmalıyım ? Ana karakteri sevmeliyim.Başka karakterleri gözüm görmemeli.Dof daha önce söyledi çok açık veriyorsun diye.Ve net 5 kez öldürücü pozisyon yakaladı.Hele ki sarayda ki hakili yumruk,sonrasında sırtı dönük yakalaması falan.Bunları gören yazan yokta,siz bilmiyorsunuz,luffy fanları biliyor.Ok canım
Loffy dofu ocordo.
Saraydaki hakili yumruk... İnsanların buradan bir şey mi çıkarması gerekiyor?

E.oda da acayip adam Luffy son bir tane vursam tamam diyor ama o an nefesi tükeniyor.
STV'e bağladı iyice , telefonun ve kapının zamansız çalması gibi.

Alpamis

Loffy dofu ocordo.
Yahu ölümcül darbe vurabilmek o kadar basit mi ? Law bile ölümcül darbe vurabilmek için nelere katlandı. Keza aynı şekilde Luffy'de ölümcül darbeler vurabilmek için g4 kullandı. Sen Dof'un üst teknik yapmadan öyle tek el hareketiyle Luffy'İ yenebileceğini düşünüyon mu ?

Ya da Law'In gamma saldırısını hareketsiz duran Dof'un kafasına neden yapmadığının bir açıklamasını yapabilecek misin ?

Ya da Luffy neden son darbe vurması gerkeirken yere düşüyor. Bunların konusunun açılmasını sebebi de sizsiniz. Ta arc'ın başından beri kılıf arıyordunuz. Oğlum red hawk yedi bir kere % 50 sinde Dof. Çok tutarlısınız. Devam edin.

Benden bu kadar.:S

Abi ben net Türkçe konuşuyorum değil mi ? Neden anlattıklarımdan başka şeyler anlaşılıyor ? Eski mesajlarımı okumadan da neden direkt olarak sadece muhalefet yapmak için mesaj yazıyorsunuz ?

yav cidden ben ne anlatıyorum siz ne anlıyorsunuz allahını seversen git en baştan 40. sayfadan itibaren yazdıklarımı bi oku sonra gel konuşalım seninle .
Sen algı operasyonuna kurban olmuşsun. Dof yendi hacı. Millet Dof Luffy'den üstün deyince dellenmişsindir. 40. sayfaya falan gitmeme gerek yok. Sen bana vursan vursan 20 dk soluk soluğa kalsan ben sana sonra elemin tersiyle tek atsam ben senden üstünümdür kavgada. Niye uzatıyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık