Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence koalanın güçsüz olmasından değil de burgessin çok güçlü olmasından dolayı. Arena da her ne kadar pek bir şey göstermemiş olsa bile. Büyü ihtimal de çantasında yapay meyveler var ya da dofun meyve zulasını patlattı.
O yüzden mi arenada bişi yapamadı? Adamın tek amacı Mera Mera'yı almaktı. Sabo'nun yanına bile yaklaşamadı güç olarak.

Luffy ayarındamı ? güldürme beni dostum. :oleyo2:
Zamanında Sabo da ölmüştü,Mihawkta da haki falan yoktu.Bu da aşağı yukarı o mantık. Mantıklı düşünmek yerine tek bölüme göre konuşuyorsunuz. Burgess Luffy ayarı çıkmayacaksa Karasakal Gl ye geri dönsün küçük bir sahil kasabasına yerleşsin

Burgess"ta meyvede yok.Sabo Mera Mera"yı yemeden adamla dalga geçti.Rahat yener yani Burgess"ı.Yürüttüğü meyvelerden birini yemiş olma ihtimalide var tabi :D

Tam güç dövüşüp dövüşmemesi umrumda değil, meyveyi kim aldı. Ben ona bakarım. Madem çok güçlü Burgess alaydı meyveyi o zaman.
Karşılaştırdığın adam sabo :/ Sabodan zaten güçsüz bir meyveyi alamadı diye ne seviye görüyorsun adamı meraklandım doğrusu :/

Bellamy'nin "Devasa hakin var." sözünün ne anlama geldiği az buçuk anlaşıldı. Luffy h.hakili olmasaydı G4'ü bu kadar uzun süre devam ettiremezdi muhtemelen. Deposunda yığınla haki var ve uzun süre kullanabiliyor. Kendisi geliştikçe hem depo kapasitesi artacak hem de o depodan bir anda çektiği haki miktarı da artacak zamanla.Çektiği miktar artınca da daha güçlü hakili darbelere sahip olacak yani.

Roronoa Zoro

Zamanında Sabo da ölmüştü,Mihawkta da haki falan yoktu.Bu da aşağı yukarı o mantık. Mantıklı düşünmek yerine tek bölüme göre konuşuyorsunuz. Burgess Luffy ayarı çıkmayacaksa Karasakal Gl ye geri dönsün küçük bir sahil kasabasına yerleşsin
Mihavk'ta haki yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık