Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüş bu kadar kolay ve çabuk bitmesi bence saçma kaç bölüm vs bekliyrlim 3-4 bölümde bitsin saçma bölümler haftalar sürsün oda kısaltması gereken yeri yanlış anlamış.

Alpamis

Burgess iki sene öncesinde bile Luffy'den güçlü değildi bence. Sonrasında imkan var mı Luffy kadar gelişebilmiş olmasının ?

Dövüş bu kadar kolay ve çabuk bitmesi bence saçma kaç bölüm vs bekliyrlim 3-4 bölümde bitsin saçma bölümler haftalar sürsün oda kısaltması gereken yeri yanlış anlamış.
Dof sürekli sağa sola uçuyor ama bana pek etkilenmemiş gibi gözüktü. Ayrıca bitmemiştir vs bu kadar çabuk bitmez yahu :/

Ginchs

güzel bölümdü, kapak resminede edikkat ettiyseniz jimbeinin yolculukta sona erdi ordan bişeyler çıkar gibime geliyor.ayrıca zoro kafesi durdurmaya gidiyorum dedi(zoro'nun picaya karşı plan yaptığını görmek ve daha da iyisi uyguladığını görüp şok olduktan sonra birşeyler bekliyorum ondan daha) bakalım nolacak acaba kafesin dof durdurana kadar durmama ihtimali var mı?(veya ölene) fujitoradan da bi action görmedik bence bu arc hemen bitmez,bitmemeli burges bişeyler karıştırır veya kaido/big mom gelmeli ki diğer tayfa üyeleri ve beklediğimiz karakterlerde kendini gösterebilsin!!!

Dövüş hemen bitmesin birkaç bölüm daha sürsün dofy nin temiz bir dayak yiyip o gözlüklerin
Kafasında parçalanmasını en son lawın gelip vergo ya yaptığını dofy e de yapmasını görmek istiyorum
Çokmu bişey istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık