Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm çok güzeldi de vs bitti mi acaba anlayabilen var mı? Bana dolu dolu bir bölüm gibi geldi çok sevdim :D

Luffy birkaç arc sonra mı dofla eşit olacak? :D arkadaşlar dövüş bitti luffy de ben çok bir hasar görmedim gören var mı? ipleri uyandırsaydı denmiş de o zaman luffy de direk gear 4 geçip enerjisi fazlayken daha fazla dövüşür daha imba tekniklerle girerdi dofa? ikisi eşit şu anda luffy yendiğinde ondan güçlü olacaktır. 2 arc sonra dofla aynı seviye ne ya
Hahahaa aslında ters sölenmiş, Dof 2 arc sonra Luffy ile eşit seviyeye gelecek :D

Hani Zoro hayalet falan kesiyordu o spoilerlar falan hep yalan oldu.

Luffynin o boyun çekme tipi nedir yahu. Ulan :D Dof hiç yenilmiş gibi durmuyor ama çok dayak yedi yahu. Hiç varlık gösteremedi. Hala ayaktaysa g4 biter normal dövüşe devam ederler artık kafa göz.
O kadar kim kim dedim tipsiz şamar oğlanı Burgess çıktı :( Lanet olsun. Neyse belki Teach falan gelir 2 eğleniriz.

Koşan yaşlı nine de güzeldi :D

g4 mü çok üper gama saldırısı mı çok etkiledi Dofu yahut Luffy amirale yarım kalmışta heberimiz mi yok?
Bu hafta Dof bir şeyler yapar diyep durduk ama iki bölümdür ordan oraya uçuyor yahu.:D
Ray baba nasıl eğittiyse artık.
Ve vs kısa değil Dof önceden baya baya kapıştı ama g4 karşısında tık yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık