Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Falkir

Meyve önemli ancak meyve ve haki kombinasyonu daha değerli gibi geldi farkındaysanız bunu yapabilen ben birtek luffiyi gördüm mangada buda luffiynin meyvesinin ne kadar değerli olduğunu ve BB nin neden onun meyvesinin peşine düştüğünü açıklar. BB her ne kadar tehlikeli bir meyve kullanıcısı olsada saldırılara açık durumda bunu ace ile olan savaşında görüyoruz ayrıca wb dende temiz dayak yemişti. Luffy şuan fiziksel saldırılara karşı tamamen açıklarını kapatmış durumda. Mihawkın kılıç haki ile kaplı olsa bir çizik dahi almaz demişti yani haki ile kaplı olduğunda luffyi kesici ve delici silahlarda etkilemeyecek ayrıca doffy luffiy g4 açtıktan sonraki ilk darbesini absorbe edip yansıtmıştı kuvvet gerektiren darbeleride eliyoruz burda şuan kusursuz bir savunmaya ve mükemmel bir saldırı gücüne sahip luffy tek açığı bu kombinasyonun kullanım süresi ki bu da olmak zorunda yoksa luffyi kimsenin durdurmasına imkan yok.

Kollezyuma katılan iyi isimlerin bir zaman sonra amaçları mera mera no mi olmadığını öğrendik, sadece onunla ilgileniyorlarmış gibi gözüküyorlardı. Acaba BB, Ace'in meyvesine hayranlığından dolayı mı Burgess'i gönderdi (nakamasında o gücü görmek istediğinden mi)yoksa onlarda mı farklı bir amaç taşıyorlar. Eğer farklı bir amaç taşıyorlarsa o ne olabilir. :confused:
Nehir tarafında bişiler oluyor, oraya mı gitsem acaba diyor. Nereden bahsediyor bilmiyorum ama sadece mera mera no mi için gelmediğini düşünüyorum.

Meyve önemli ancak meyve ve haki kombinasyonu daha değerli gibi geldi farkındaysanız bunu yapabilen ben birtek luffiyi gördüm mangada buda luffiynin meyvesinin ne kadar değerli olduğunu ve BB nin neden onun meyvesinin peşine düştüğünü açıklar. BB her ne kadar tehlikeli bir meyve kullanıcısı olsada saldırılara açık durumda bunu ace ile olan savaşında görüyoruz ayrıca wb dende temiz dayak yemişti. Luffy şuan fiziksel saldırılara karşı tamam açıklarını kapatmış durumda. Mihawkın kılıç haki ile kaplı olsa bir çizik dahi almaz demişti yani haki ile kaplı olduğunda luffyi kesici ve delici silahlarda etkilemeyecek ayrıca doffy luffiy g4 açtıktan sonraki ilk darbesini absorbe edip yansıtmıştı kuvvet gerektiren darbeleride eliyoruz burda şuan kusursuz bir savunmaya ve mükemmel bir saldırı gücüne sahip luffy tek açığı bu kombinasyonun kullanım süresi ki bu da olmak zorunda yoksa luffyi kimsenin durdurmasına imkan yok.
BB Luffy'nin meyvesinin değil kendisinin peşindeydi galiba onu yakalayıp hükümete verip Shichibukai olmayı planlıyordu.

Aizen's

ARkadaşlar doflamingo çevresini tele çevirdikten sonra 20 dk daha dövüşmüşer orda yazıyor ama mangada gösterilmedi dövüş kısa gösterildi bize sadece (fragman gibi)..şimdi anladım

Meyve haki kombinasyonunu bundan sonra görme ihtimalimiz yüksek. İki sene önce hakiye değinilmedi zaten. MF savaşında Amiraller kullandı bence meyve + busoshoku haki kombinasyonunu WB karşısında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık