Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aizen's

Lan bişey anlamadım bu nasıl dövüş.Doffy yenildiyse Luffy bana göre amiral seviyesindedir.YAni en azından Doflamingo bir amiralle dövüşse 1-2 vuruş yapar.Luffy'e 1 tane bile vuramadı ilginç ve saçmalık

Bakalım dünya Dof'un inmesini nasıl karşılayacak :Cool:

Geleceğin Korsanlar Kralı'nı alkışlasınlar :cool:

Cedric

Kollezyuma katılan iyi isimlerin bir zaman sonra amaçları mera mera no mi olmadığını öğrendik, sadece onunla ilgileniyorlarmış gibi gözüküyorlardı. Acaba BB, Ace'in meyvesine hayranlığından dolayı mı Burgess'i gönderdi (nakamasında o gücü görmek istediğinden mi)yoksa onlarda mı farklı bir amaç taşıyorlar. Eğer farklı bir amaç taşıyorlarsa o ne olabilir. :confused:

Lan bişey anlamadım bu nasıl dövüş.Doffy yenildiyse Luffy bana göre amiral seviyesindedir.YAni en azından Doflamingo bir amiralle dövüşse 1-2 vuruş yapar.Luffy'e 1 tane bile vuramadı ilginç ve saçmalık
Bu bir anlık güç sınırını aşma durumu , Issho Dof'a bunları yapamaz ama Luffy yapabiliyor G4 ile , fakat bunun bir dezavantajı olmalı bir anlık rage modu açtı ama sonunda ne olacak onu bilmiyoruz.

Bu bir anlık güç sınırını aşma durumu , Issho Dof'a bunları yapamaz ama Luffy yapabiliyor G4 ile , fakat bunun bir dezavantajı olmalı bir anlık rage modu açtı ama sonunda ne olacak onu bilmiyoruz.
Zaman sınırı,yani hakisini tüketmesinin dışında bir dezavantajı yok gibi duruyor bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık