Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ile Law birlikte bile alamıyor Dof'u , Luffy tek başına nasıl alsın. Luffy'nin savunması Bellamy tarafından aşılıyor. Luffy , Dof'un hakisini nasıl aşsın.

Nerdesiniz ?
Buralarda harcanıyorsun hacı, siyasete atıl sen:p Dof'un hakisini aşamadı normalde, G4'e geçti ve aştı. Milletin normal mod'unda bahsettiği şeyi ki bunu sende gördün aşamadığını, bütün arc'a mal edip prim kazanmak. Siyasetçiler gibisin ha:D

Buralarda harcanıyorsun hacı, siyasete atıl sen:p Dof'un hakisini aşamadı normalde, G4'e geçti ve aştı. Millet normal mod'unda bahsettiği şeyi ki bunu sende gördün aşamadığını, bütün bölüme mal edip prim kazanmak. Siyasetçiler gibisin ha:D
Hakisini değil defansını aşamamıştı. Luffy'nin normal hali douriki olarak yetersiz kalıyordu. Bunu da g4 ile halletmiş. G4 (Douriki)+ Haki ile inletti Dof'u.

Meyve torbası olduğuna kanaat getirdin yani. :D
Büyük olasılık dediğin gibi ama smile gibi çakma meyveleri niye çalsın ki? Zaten gerçeklerini avlayabiliyorlar.
Mera merayı alamadı bari eli boş dönmeyeyim diye numunelik meyveleri toplamıştır belki.
Yada o torbayı mera mera için getirmiştir başarısız olunca atkı niyetine kullanıyordur.

Ya biseyi merak ediyorum simdi bunlar zoan türü seytan meyvesi üretiyo simdi gercek meyveyle smile ayni türden seytan meyvesi olabiliyomu. bu oluyosa ayni seytan meyvesinden iki tane olmus oluyo.:D

Alpamis

Buralarda harcanıyorsun hacı, siyasete atıl sen:p Dof'un hakisini aşamadı normalde, G4'e geçti ve aştı. Millet normal mod'unda bahsettiği şeyi ki bunu sende gördün aşamadığını, bütün bölüme mal edip prim kazanmak. Siyasetçiler gibisin ha:D
Kardeşim. G4 açınca Luffy'nin hakisi mi artıyor ? Ayrıca Luffy'nin normal ataklarının onu etkilemesinin sebebini Dof bir nebze olsa da açıklamış oluyor.

Dof Luffy'e güçten düştün diyor. Hani bundan iki bölüm öncesinden bahsediyorum ki. Luffy g3 lü vuruşları da değil normal moddayken teknikler yapıyor ama Dof'u devirmek için yeterli değil. Güçten zaten düşmüş. Etkilemiyor adamı. Ve zaman kısıtlı. G3'de her ne kadar ağır bir teknik olsa da yavaş kalıyor Dof için. Ve zaman kısıtlı. Luffy'nin g4'ü kullanması gerekiyor. Ve g4 açıyor.

Hani bu arada g4'ü yapabilecek gücü varmış Luffy'nin bu Luffy'nin gücü olmuyor mu ? O zaman Dof'un her gördüğümüz tekniği yeni. Mevcut teknikleri yetmiyor adama mı diyelim ?

Biraz zor derim logia kullanıcıları için imkansız smoker vergo ile kapışırken haki kaplı kısımları normaldi bana kalırsa bu kombinasyonu kullanabilen tek kişi luffy bu yüzden onun meyvesini daha değerli yapıyor.
Birinci herkes yapacak diye bir kaide yok. İkincisi Smoker Vergo dövüşünde dövüşmek amaçlı değil oyalamak amaçlı dövüşüyordu, Vergo bunu belirtti zaten. Üçüncüsü Luffy'nin meyvesi neden daha değerli olsun ki? Dördüncüsü kurgu bir dünyada imkansız diye bir sınır getiremezsin. Beşincisi Luffy'ye has olması için geçerli done yok.

Demek istediğim evet Luffy'nin hakisi başta yetersizdi. Oda bunu Bellamy sayesinde gösterdi. Sonra aynı şeyi Dof da dedi. Luffy de bu yüzden yani hakisi yetersiz olduğu için G4 açtı ve bu sayede Dof'u aştı. Yani hakisi ve gücü Bellamy'den yumruk yediği ve Dof vs sinin başındaki gücünden çok çok ilerde. Bunu demek istedim. O yüzden de bunda şaşılacak bir şey yok diyorum. Adam G4 ile farklı bir seviyeye geldi. Bu durumda da Dof'u aşması gayet normal.

@Alpamis

Hala neyi reddediyorsun anlamadım. Adam g4 açtıktan sonra capit etti dofy. Varlık bile gösteremedi Luffy'e. Zamanla kabullenirsin.

Alpamis

@Alpamis

Hala neyi reddediyorsun anlamadım. Adam g4 açtıktan sonra capit etti dofy. Varlık bile gösteremedi Luffy'e. Zamanla kabullenirsin.
Bu kabul etmediğim bir şey değil. Luffy'nin tekniği onu fiziksel olarak baya geliştirdi. Ama hakisinde bir artış o teknikle sağlamadığını söylüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık