Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

kötü la bildiğin ama belki açı farkıyla bu kadar kötü görünüyordur. Bakacaz, zaten komik bir karakter olunması isteniyor luffy'nin, böyle değişik şeyler yapması normalleşti artık :)

Görünüşünde bir şey yok, vücudunu şişirmiş ve omuzdan kollara armament eklemiş yani buraya kadar normal. Esas olay bu haliyle çıkarttıracağı teknik/vuruş stili:hoo:
Meyvenin verdiği özellikle o vücuda bürünmesi normal ama ucube olmuş işte, Çok orantısız. Bacaklara bakıyorum ve gövdesine son gülüyorum yahu ben:ehe: Dediğim gibi değişik bi yumruk atma sahnesi var spoilerde öyle gözüküyor.

Sol kareyi baya sevdim ben, Dof bildiğin süzülüyor havada hoş olmuş

nightmare luffy'nin başıbüyük şubesi :) ama olsun yinede iyi la. 2 y. sonra sabaody'deki çakma luffy'nin çakması gibi :) gözlerin altına gölgeyi vermiş oda. bide omuzlar ve kollara dayamış armanenti. doffy gibi canavarları ehlileştirdikten sonra varsın luffy'i lağım faresi kılığına soksun :)
sol üstteki halini gördükten sonra vergonun full kokasıda neymiş la dedim.

Beyler olay hxh ve narutodaki çakra ve nen olayına döndü. Hakiyi Belli noktalara ve yerlere odaklayıp rakibi pert etme omuzdan yukarı, dizden aşağı (Ayak ve Kollara/yumruğa, ayrıca diz ve omuzada ekleyerek destek alıyor vuruşlarda):artiz:

Bildiğin kolunu önce şişirmiş sonra sıkıştırarak. Belamy'nin yay gücü gibi yani,birden salarak biriken enerjiyle vuruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık