Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G3'ü sanırım vücudunda hızlıca dolaştırıyor gibi bir şey.Yani g2 ve g3 karışımı gibi görünüyor bence.

Alışsanız iyi edersiniz beğensenizde beğenmesenizde teknik bu ve bundan sonrada göreceğimiz bir teknik uyum sağlayın derim.Şahsen ben beğendim farklı kombinasyonlar çıkarılabilecek luffy'e uygun bir teknik

Alışsanız iyi edersiniz beğensenizde beğenmesenizde teknik bu ve bundan sonrada göreceğimiz bir teknik uyum sağlayın derim.Şahsen ben beğendim farklı kombinasyonlar çıkarılabilecek luffy'e uygun bir teknik
:good:

Beklentiyi yüksek tutmamak lazımdı başından beri :D

Edit: O değilde Dof' u kaleden aşağı mı uçurmuş ben mi yanlış görüyorum :D

Bu kim? Tip mip kaymış bildiğin ucubeye doğru kayıyor velet:ehe: Kaido'nun ''cavavar'' unvanının peşinde herhalde Luffy.
Bu bilinçli bi teknik gibi durmuyor birde o nasıl yumruk atma anlamadım ki, yumruğunu önce sanırım hapsediyor kendi içinde sonra salıyor filan.
Ahahahah bildiğin tipi kaymış :ehe:

Bu kim? Tip mip kaymış bildiğin ucubeye doğru kayıyor velet:ehe: Kaido'nun ''cavavar'' unvanının peşinde herhalde Luffy.
Bu bilinçli bi teknik gibi durmuyor birde o nasıl yumruk atma anlamadım ki, yumruğunu önce sanırım hapsediyor kendi içinde sonra salıyor filan.
Ahahahah bildiğin tipi kaymış :ehe:
Görünüşünde bir şey yok, vücudunu şişirmiş ve omuzdan kollara armament eklemiş yani buraya kadar normal. Esas olay bu haliyle çıkarttıracağı teknik/vuruş stili:hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık