Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eyelips

sabah işe gidicem ordan da spora ama hala sabırla bekliyorum bu bölüm için değer :D bide arkadaşım benden önce bölümü okuyup spoiler atmasın diye bekliyorum :D

Bu nası bi yaratık la. Tamamen tahmin dışı bir şey çıkacak galiba.

O gövdeyi niye öyle şişirmiş ki. Haki mi depolamış acep. Mizu Luffy gibi :/
Bir de biraz bilinçsiz hareket ediyormuş gibi geldi bana, spastik davranıyor sanki. Vücuduna tam hakim olamıyormuş gibi. Gözü zaten dönmüş.

Bunun açıklamasını görmeden ölürsem gözüm açık giderim, kemiklerim sızlar.

luzo

Bu nası bi yaratık la. Tamamen tahmin dışı bir şey çıkacak galiba.

O gövdeyi niye öyle şişirmiş ki. Haki mi depolamış acep. Mizu Luffy gibi :/
Bir de biraz bilinçsiz hareket ediyormuş gibi geldi bana, spastik davranıyor sanki. Vücuduna tam hakim olamıyormuş gibi. Gözü zaten dönmüş.

Bunun açıklamasını görmeden ölürsem gözüm açık giderim, kemiklerim sızlar.
adı bounce man galiba :D

Olması gereken zaten buydu biraz büyümesi gerekiyodu yanlız bacaklar ince olunca tuaf olmuş keşke biraz orantı olsa en azından biraz :D

Tipi nightmare Luffy'ye benziyor da vücudu epey farklı. Dof'a vurduğu sahnede kol içe gerilip aniden patlıyor. Son açıklamada top misali olduğu söylenmiş ve benziyor da. Şişkin kol içe doğru çekiliyor ve aniden patlayarak rakibe çok hızlı ve sert bir darbe indiriyor. Şahi topu gibi. İçinde gülle yok sa haki var. :/

Böyle çıkarsa benim tahmin kısmen tutmuş oluyor aslında. Tek noktaya yoğunlaşmış çok hızlı ve güçlü bir vuruş sayılır bu da.

Bir sahnede de kolu uzatmış epey dolandırarak. Çok yönlü bir vites olacak bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık