Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamda ne stamina var yahu . Yatsın kalkmasın artık yerinden :D

Luffy de onun gibi uçuyor haklısın :D Sanji den hiçbirşey görmedik o yüzden ezik kaldığını düşünmüyorum. Arc sonu o tarafta Sanji fırtınası esebilir. Sadece tek beğenmediğim tarafı Nami'nin Sanjinin bedenini bu kadar çabuk hırpalatabilmesi. Yani Sanji'nin dayanıklılığı az gibi geldi gözüme. Adamlar ne darbeler alıyor banamısın demiyorlar :D
Oksijensiz kalmak darbe almakla aynı olmaz ama.

Çok fazla beğendim, teknik ile ilgli yazılacak şeyler var ama Doff un agzına yüzüne böyle güzel tarbeler gelince hiç yazmak istedim :ehe: Bence meyvesine çok iyi kullanmış malum adam konu dövüş olunca Einstein kesiliyor.
Sanji reyiz i de bekleyin arkdaşlar.Dönüşü muhteşem olacaktır vede 2 yıl içinde kendini geliştirmemiş diyen arkdaşları o zaman görecem :D
@Dragon yorumlarını özlemiştim, umarım askerlik bitmiştir.

Burada bacaklarına yapmış olduğu bellamyin hareketi :/ Sadece Koka ile bütünleştiğinde mi yapılıyor acaba ? :/
Düz formunda bu yay hareketini yapabilir mi ?
Bellamyden esinlenmiş olabilir mi diyeceğim de zaten Adanın KingKonguymuş bu teknikle olmuyor :/
Merak ettim yani bu yay hareketini normalde kullanabilirdi aslında :/
G2 ile çok iyi giderdi

Burada bacaklarına yapmış olduğu bellamyin hareketi :/ Sadece Koka ile bütünleştiğinde mi yapılıyor acaba ? :/
Düz formunda bu yay hareketini yapabilir mi ?
Bellamyden esinlenmiş olabilir mi diyeceğim de zaten Adanın KingKonguymuş bu teknikle olmuyor :/
Merak ettim yani bu yay hareketini normalde kullanabilirdi aslında :/
G2 ile çok iyi giderdi
Biraz spoilerlerde paylaşılan ''Akuma form'' a benziyor orada da aniden bekletip atış yapıyordu dar alanlarda. Burada ise Oda sensei Yaylanmayı temel alıp yaylı şekilde bekletip aniden ateşliyor ve güçlü bir vuruş sağlıyor. Belki ilerde G2 ile bunu kullanabilir. Sadece G4 ün tanıtılmasında kullandı bu hareketi. Yoksa bu çocuk G4 den çıkmaz g2 ve g3 çöpe gider. Bu dengeyi oturtması lazım :)

ODA SENİN ALLAH BELANI VERSİN.

Ulan 2 hafta bekledim ne için bunun için mi? Luffynin şu haline bak tipine şey ettiğim ucubesi. Forumda üretilen fikirleri beğenmemiştim ama hepsi bundan iyidir. Bu tipten dayak diyen Doflamingonunda allah belasını versin. Çekilir mi bu tip lan :(
Bu Luffy ölsün. Yerine Law ı Saboyu falan izleyek.
Soğudum Op den bugün baya.

ODA SENİN ALLAH BELANI VERSİN.

Ulan 2 hafta bekledim ne için bunun için mi? Luffynin şu haline bak tipine şey ettiğim ucubesi. Forumda üretilen fikirleri beğenmemiştim ama hepsi bundan iyidir. Bu tipten dayak diyen Doflamingonunda allah belasını versin. Çekilir mi bu tip lan :(
Bu Luffy ölsün. Yerine Law ı Saboyu falan izleyek.
Soğudum Op den bugün baya.
Adam King Kong ! Tatava yapma çok iyiye bas geç :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık