Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saldırılar harika ama biraz daha üçgen vücut olarak tasarlansa daha iyi olurdu göz zevkine de önem vermek lazım. Ayrıca yorumlarda görmedim çat pat ingilizcemle bu bölümde Cavendish in bizimkilerin ittifakına katılacağını sezdim Law ın tayfaya dahil olabilir.
Bizim ittifaka katılacak gibi duruyor. Neler döndüğünü az buçuk anlamış. Ee bu adam ün-şöhret de delisi. Arc başından beri de Doflamingo'yu felan bana bırakın,şunu bana bırakın deyip de duruyor. İttifaka katılırsa neymiş ne değilmiş görürüz Kavundishi :D

Kapaktaki zombiler resmen thrillerbark - Nightmare diye bağırıyor.
Nightmare 'nin daha gelişmiş yeni dünya hali gibi olmuş ama vücut biraz üçgen şeklinde çizilseydi daha göze hitap ederdi. Nightmare Luffy tarzında :)

Cavendish Law'ın 2.adamı olsa Luffy ve Kid ile aralarındaki tek eksiği de kapatmış olur Law. Bu üçlüye gelecekti en büyük 3 güç olarak bakıyoruz ama Law'da Zoro - Killer ayarı biri yok o kötü

Alpamis

Nighmare halinden daha güçlüdür. Bu arada g3= Luffy'nin gölgesini almış Oz ve g4= Nighmare Luffy. Hani bunların çıkış sırasına da bakarsak g3 ve g4 de aynı sırada çıktı.

Ama bana da düzensiz gibi geldi. Arkadaşların dediği gibi başka formlara da geçebilir belki.

Doffy fena tosladı. :D

G4 çok kullanışlı, çok yönlü çıktı. Tipsiz mipsiz diyenler Luffy'yi çok yanlış tanımışlar. Nardo, İçigo gibi karizmatik adam bekliyorlar ha bire. Luffy la bu, tabi ki saçma sapan olacak formu. Efsane olmuş bu form, tam olarak Luffy'yi özetliyor, Luffy'yi simgeliyor. Çok yönlü, mekanik, hayvani, masalsı kuvette vesaire. Luffy ki böcek ve doğa meraklısı, Franky'nin alet edevatlarına hayranlıkla bakan çocuk tıynetli biri. Böyle tuhaf şeyler yapması çok normal. Asıl yapmasa şaşardım. Şimdi bu Susano gibi, Hollow gibi karizmatik, şekilli bir şey olsa Luffy olmaz, işin içinde eğlence kalmaz.

Bellamy'nin yaylama sistemine benziyor dıştan ama pek onun gibi değil dikkat ederseniz. Dirsekten aşağısı komple içe gömülüyor, top güllesi gibi ve aniden patlıyor surata. 17. yüzyıl topları gibi, geniş dibe iyice sıkıştırılmış barutun gülleyi çok daha şiddetli ateşlemesi gibi olmuş. Yine bu teknikle geppou yapıyor, havada süzülüyor. Sonda yaptığı tekniği bi çözemedim ama sanırım kolu sağa sola çarpıp hedef saptırarak vuruyor rakibe.
Baya çok yönlü, baya kullanışlı olmuş. Bir de o saçma formdaki ciddiyeti yok mu, o adamı bitiriyor işte. :D

Mahir'in saçma bulup seriyi bırakmış olması da apayrı bir güzellik katıyor G4'e. :D

Nighmare halinden daha güçlüdür. Bu arada g3= Luffy'nin gölgesini almış Oz ve g4= Nighmare Luffy. Hani bunların çıkış sırasına da bakarsak g3 ve g4 de aynı sırada çıktı.

Ama bana da düzensiz gibi geldi. Arkadaşların dediği gibi başka formlara da geçebilir belki.
Bir dahaki bölüm Doflamingo şov yapınca ve Pound Man'in özelliği kalmayınca başka bir forma geçicektir. G4 diyip sonradan Pound Man demesi işkillendirdi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık