Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu k.hakiyi herkes farklı yaşıyor sanki. Luffy etraftaki canlıları hissediyor gibi duruyor ama Ussop bildiğin silüet görüyordu hatta aura falan bişeyler sayıklıyordu.
O sahne Usopp'un haki açtığını göstermek için çizilmiş bir sahne. Herkes öyle görebiliyor olabilir ya da Usopp dahil kimse görmüyordur o şekilde.

O kol kılıcı parmaklarıyla kavrayabiliyorsa Law o kolu takar geri , Monete bacak takan adam kendine de kol taksın.
Yoksa bıktık tek kollardan, Shanks, Kidd, Zetto,Law,Jozu ...

O sahne Usopp'un haki açtığını göstermek için çizilmiş bir sahne. Herkes da öyle görebiliyor olabilir, ya da Usopp dahil kimse görmüyordur o şekilde.
"What the hell... i can see... i can see their auras!" diyor. Görebiliyorum diyor ama Luffy, Zoro, Sanji falan bizim Kehihihihi'yi hissetmişlerdi. Neyse ileride daha detaylandırır belki.

Benim internette mi problem var ya.. Bi mesaj göndermek amma uzun sürüyor.

@twei

Ne alaka kesmesiyle? Oda içindeki bir şeyi istediği gibi hareket ettirebiliyor adam. Oda açtığı zaman kami mode on yapıyor Law.

k.haki amacı zaten görünmezleri görmek. Logialar saklıyor kendini meyve de bi yere k.haki ile görüyorsun işte :/ Ben mi çok yanlış anlamışım yoksa :oleyo: Trebolü görmesi lazımdı luffynin göremedi çok saçma idi zaten trebolün öyle çıkması :/

k.haki amacı zaten görünmezleri görmek. Logialar saklıyor kendini meyve de bi yere k.haki ile görüyorsun işte :/ Ben mi çok yanlış anlamışım yoksa :oleyo: Trebolü görmesi lazımdı luffynin göremedi çok saçma idi zaten trebolün öyle çıkması :/
Rayleigh ''ışık hızında olanları bile görmeni sağlar'' tarzı birşey diyor. Yani maksat gözünün yakalayamadıklarını göstermek.

Bu arc biraz haki tanıtımı gibi oldu. Herkeste koka çıkmaya başladı farklı kullanımlarını görüyoruz. Fuji ile k.haki ile herşeyi görülebildiğini, Usopp ile ne çeşit bir görüş sağladığını öğrendik. Sıra h.hakide sinaylleri sürekli veriliyor onunda yan işlevlerini öğrenecez gibi Dof vs Luffyde.

@twei

Ne alaka kesmesiyle? Oda içindeki bir şeyi istediği gibi hareket ettirebiliyor adam. Oda açtığı zaman kami mode on yapıyor Law.
Ben b.haki ekleme olayından bahsediyorum. Kendi yeteneği ile bir uzvunu, organını falan bedenden ayırınca hala bedene bağlı hareket edebiliyor bu parça yani hala bir bağ var. Fakat başkası senin kolunu kesmiş arada bir bağlantı yok nasıl haki ekleyeceksin. Yeteneği ile kolunu hareket ettirmesi zaten normal ama haki ekleyememeli.

İyi de haki ekleyemedi dedim ben zaten. Sen neye itiraz ettin? :S
Hahaha bi yanlışlık olmuş ya pardon. Wtf.'ın mesajını alıntılamışsın, ben onu direk sen yazmışsın gibi okudum herhalde. Okurken hiç alıntı baloncuğu falan da yoktu sanki. Uyusam mı ben acaba ya :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık