Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında cinsleriyle oynanmış bir meyve çıksa da üç türün de özelliğini birleştirse, ya da iki tane de olur. Ortaya karışık bir şeyler çıksın. Vegapunk halleder.

Aslında cinsleriyle oynanmış bir meyve çıksa da üç türün de özelliğini birleştirse, ya da iki tane de olur. Ortaya karışık bir şeyler çıksın. Vegapunk halleder.
Böyle bir şey olursa Luffy'nin gemiye isim koyarken söylediği "Dango Goril Aslan" gibi bir şey olur ki öyle bir şey olacağını hiç sanmam :D Teach'te hepsi var malesef.

Ben de logia değil diyordum da basbayağı logia Trebol.Bedeninin üstüne fazladan bolca sümük yerleştirmiş o kadar sadece.Luffy'nin niye vuramadığına gelirsek,niye vursun ki? Daha doğrusu vurduğunda neden bir şey olsun Trebol'e? Atıyorum Akainu birisine lav attığında o lavına hakili darbe gelince Akainu mu darbe alacak? Böyle bir şey olmayacak elbette.Trebol de aynı hesap işte. Tek aklımı kurcalayan kısım Law'ın saldırısı.Kopmuş koluna haki yükleyebildiğini bilmiyordum ama yapıyormuş demek ki.

Silahla bağlandı var, ok atarken de bedeninden yapıyorsun yüklemeyi. Yerden dokunmadan alıp yükleme yapması ile bir değil yani. Trebol logia değil demektir bu da.

Trebol logia değil diye haki konusuna birşey diyemiyoruz ama logia da olsa Law kesecekti bence kopmuş koluyla.
Haki ruhun uzantısı diyecek kopan kola kadar bile uzanıyor diyecek kişi yaşadığı takdirde.İleride bu tarz bir açıklama gelir en azından mantık olarak.O yüzden malesef caribou falan bile olsaydı kopuk koluyla keserdi bence Law. :/

Demek ki Law'ın kolunu Dof koparmamış.Law meyvesi ile ayırmış.Nasıl ki Law meyvesi ile birini kesince ölmüyor kolunu bacağın hareket ettirebiliyorsa hakide yükleyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık