Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Adamın rakibi kandırmak için logia değilim deme olsasılığının düşünülmemesi komik geliyor bana.
Hele ki cılız vücudunu hayvan gibi bi' cüppe ile gizleyen biri için.

Trebol'un Logia olmaması gibi bir ihtimal yok. Bu bölümde gevşek gevşek gülerken başka bir şeyi ima etti bence. Bu adamın logia olmaması o kadar saçma bir durum olur ki Oda, dergiye özür mektubu yollayıp bölümün yeni versiyonun yayınlanmasını ister bir müddet sonra

77. Cilt yeni çıkmış olmasaydı Oda sbslerde duruma açıklık getirirdi, maalesef 3 ay bekleyecez artık normal seride açıklamazsa eğer.

Hala olayı neden derinleştiriyorsunuz ki. O adam Logia'dır.
Niye yumruğu yemedine gelirsek. Koskoca WB, Aokijie glavie'sini geçiriyor. Aokiji ölmüyor. Şimdi oda Logia değil alsında paramecia mı ? Elbet sebebi açıklanır. Hep belki bu sebepten dolayı açıklanır. O zaman Aokiji'ninde niye ölmediğini anlarız.
Aokijinin niye zarar almadığı belli zaten. Karnında boşluk oluşturuyor.

Oda'ya bak yine düşürdü milleti birbirine :D Fena sıvadı yalnız adam bana göre. Ama son olaydan sonra logia değil gibi geliyor bana. Bence logia değil.

Law trebolu kestiğinine adam meyve gücüyle kesdi deriz ama usop olayı biraz civ civli adam logia deilse nasıl bölünüyor resimde net gösteriliyor ortadan direk bölünüyor yani bedeni bölünüyor gözüküyor biraz kafa karıştı trebolda hayırlısı.

Logia adam , Dofun yanına ilk indiğinde şu dressrosanın başları adam yukardan aşşağı damlayarak geliyor , logia olmasa bu yeteneğe bürünemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık