Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu bilmesi mümkün değildi zaten. Yoksa "kesin öldürücü ateş yıldızı"nı sallardı God Usopp :D Adam bölüneceğini bilse belki de ateş saldırısı yapardı. Ama bu sefer de "Usopp'tan tek yedi nasıl karakter" denirdi. Yalnız şu da var alev saldırısıyla öleceği kesin de değil. Diğer yandan bakınca da Luffy'nin Red Hawk'ıyla teklik hali varmış ama işte Oda'nın işleri :/ Her zamanki gibi Luffy'yi ezikleme peşinde adam. Bir de torpilli diyorlar :artiz:

Öyle diyorsun da Law'ın bir şeyi yer değiştirmesi için tutmasına gerek yok unutuyorsun. Ayrıca Law daha önce PH'ta kairoseki zincirlerle normal zincirleri değiştirmişti bu da var. Adam "acaba logia mıyım?" derken bence logia olmadığını kastediyor. Nasıl ki biz ilk başlarda Magellan'ı logia sandık sonra öğrendik ki logia değilmiş, bu da öyle. Trebol logia değilmiş.

Iyide adam paramecha diyelim öyle olsa bile hakî veya özel bir saldırı kullanmadan nasıl gerçek bedenini kesebiliyor ben trebol logia veya paramecha demiyorum ayağındaki kelepçeleri zincir her ne ise artık kareoseki olabilir

Law zaten wb gibi oldu şimdiden trebole kareoseki mi takamayacak Haftaya öğreniriz işin aslını :alkis::good::good:

Rayleigh ''ışık hızında olanları bile görmeni sağlar'' tarzı birşey diyor. Yani maksat gözünün yakalayamadıklarını göstermek.

Bu arc biraz haki tanıtımı gibi oldu. Herkeste koka çıkmaya başladı farklı kullanımlarını görüyoruz. Fuji ile k.haki ile herşeyi görülebildiğini, Usopp ile ne çeşit bir görüş sağladığını öğrendik. Sıra h.hakide sinaylleri sürekli veriliyor onunda yan işlevlerini öğrenecez gibi Dof vs Luffyde.
Ben de başta böyle düşünmüştüm ama sanırım kişiden kişiye değişiyor. Baktığında Luffy sarayda canavar gibi bir şey hissediyor musunuz diyor. Usopp'un yaptığı ise Caribou şu odada Şiraşiye bir şeyler yapıyor demek. Fark var yani. Bir sezmek biri direk aurayı görmek. Ve bu bence muhteşem bir şey. Öyle ki Usopp ustalaşmış olsa idi diyecekti ki Trebol bedenini yapışkanın içinde saklamış. Direk aurayı görecekti içinde.

Roronoa Zoro

O bu değilde bence doffy vs luffy izlerken aynı anda sanjiden de bir vs göreceğiz gibime geliyor because sanji henüz vs atmadı big momun o iki tane elemanıyla kapışacak aynı anda gibime geliyor

luffy artık gereksiz bir karakter olduğunu oda sensei açıklamış oldu.Bir an önce luffyinin ölüp ana karakter Sabo ya da Law geçmesi gerek çünkü artık gına geldi.Böyle saçma sapan hareketleri yakalanması güçsüzsen kaçarsın ağa bu yenecem yencem diyor bi bok yapamıyor.2sene de dünya değişiyor bi luffy güçlenemedi.Yazıklar olsun
Herkesin kararı kendine ama madem beğenmiyorsun gereksiz buluyorsun ne diye izliyorsun? Mesela ben, Code Geass izliyordum bir yerden sonra Lelouch sinirime dokundu bıraktım. Bir insan beğenmediği gereksiz bulduğu bir şeyi neden izler anlamıyorum.

Ayrıca forum kurallarına bak da ona göre düzgün bir Türkçe kullan. Cümlelerinin çoğunda anlam bozukluğu var. Onu geçtim burada yorum yaparken "bok gibi" tabirini kullanman da forum kurallarına aykırı. Nerede bu adminler anlamıyorum. Ben yapsam ban yemiştim şimdiye :artiz:

luzo

daha sanjiden vs görmeyizde 2 yıldır aynı hevesle sanjiden çok umutluyum ben :D

Mr.Han

Konu canlancak ama Law "room" içinde kesiyosa trebolü nasıl kan çıkıyor. ateistlerden cevap bekliyorum. :oleyo2:

Room içinde kolunu hareket ettirip room dışındaki trebolü kesiyor olabilir. Bi bakayım o sahneye :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık