Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trebol için en mantıklısı logia olması. Yani logiadır bunun üstüne meyvesiyle pelerin yapmıştır yine. Yoksa Law'ın saldırısında ölmesi lazımdı. Ama logiaysa Law haki kullanmadan nasıl kan akıttı bu adamdan orası karışıyor. Yaktı beynimizi Oda
Koka yok diye haki kullanıp kullanmadığını bilemeyiz. Hatırlarsan Luffy de Ceasar'a kokasız ama hakili yumruklar atmıştı. Yalnız logia ise Luffy'nin yumrukları işlemeliydi. Trebol logia olmadığını ima ediyor zaten. Bu durumda Luffy de kılıfa vurduğu için bedene hasar veremedi. Ama bu sefer de Luffy'nin k. haki ile gerçek bedenini algılayamayıp kılıfa vurması bana çok saçma geliyor. :bilmem: Logia değilse de Law'ın hakisiz kesmesi normal. Ama bu durumda da Usopp'un ve Law'ın Trebol'ü kestiği yerler açıkta kalıyor. Çok sıkıntılı durum bir şey anlamadım. Çıkamadım işin içinden. Dediğin gibi beynimizi yaktı.

Koka yok diye haki kullanıp kullanmadığını bilemeyiz. Hatırlarsan Luffy de Ceasar'a kokasız ama hakili yumruklar atmıştı. Yalnız logia ise Luffy'nin yumrukları işlemeliydi. Trebol logia olmadığını ima ediyor zaten. Bu durumda Luffy de kılıfa vurduğu için bedene hasar veremedi. Ama bu sefer de Luffy'nin k. haki ile gerçek bedenini algılayamayıp kılıfa vurması bana çok saçma geliyor. :bilmem: Logia değilse de Law'ın hakisiz kesmesi normal. Ama bu durumda da Usopp'un ve Law'ın Trebol'ü kestiği yerler açıkta kalıyor. Çok sıkıntılı durum bir şey anlamadım. Çıkamadım işin içinden. Dediğin gibi beynimizi yaktı.
Kopmuş ele nasıl haki ekleyecek :D Yapabiliyorsa yuh artık. %90 logiadır yoksa Law ilk kestiğinde ölmeliydi. Ama sonda kan çıktı işte.

Law'ın Trebol'ü kestiği derken taa önceki bölümlerde olan kesmeyi mi diyorsun?Radio Knife tekniğini? Eğer oysa neden açıkta kaldığını düşündüğünü anlayamadım. :D

Logia olmamasını gösteren tek sebep Law'ın kesik koluyla kesmesi. Oraya haki yüklemek gibi bir şey yoksa bu herif logia değil demek ki. Usopp'un kesmesi nasıl oluyor o zaman kafamda deli sorular.:confused: Logia değilse Usopp tek attı o zaman buna Oda unuttu herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık