Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin tekmesiyle ucmamasi lazım o zaman :/
Bence vücudu küçük olduğu için duruma göre sıvıyı kullanarak bedenini içerde kaydiriyor. Çok hızlı olmasi gerek ama :/
Logia olabilmesi için doğadan bir şey olması lazım diye düşünüyorum çünkü ingilizce karşılığı nature element idi yanlış hatırlamıyorsam, o yüzden dediğin gibi olabilir :(

Alpamis

782 bölüm yorumu @

- doflamingo, lawın pekmezini akıtmak istedi. luffy tekmesini tekmeyle, kokasını kokayla, houshokusunu houshokuyla durdurdu. sanırım, houshoku haki konusunda haklıymısım. koka sertleştirilmiş haki, ama doflamingo saldırının gücünü ichigonun reiatsu, natsunun büyü gücü, narutonun chakra salması gibi haki salarak artırdı. luffydede bu haki büyüklügü oldugu için, karsıladı doffynin saldırısını...

ayrıca, yakın mesafe dövüsündede degişik handikaplara ragmen, doftan asagı kalmıyacagını kanıtladı. önemli olan; luffy dofu bu arcmı asıcak, yoksa sonraki arcmı ?

- doffynin gecmişinden bir kesit gördük. kralın iradesine baglı, 4 adamın hayalinide gördük.

- bölümün ve tüm arcın olayını law acıkladı. ikinizide hasırsapkaya bırakırsam, tayfamın yüzüne bakamam. seni ben alcam trebol... doffyide, hasırsapka alacak zaten :good:

- trabolun yetenegi beta beta no mi, sınıflandırmasıda logia. ama aldıgı hasar sonucu, anladıgım kadarıyla meyve üzerindeki hakimiyetini kaybetti. luffynin ona vuramamam bundanmıs demeside, orjinal bedeninin zayıflıgına baglanıcak sanırım.

- son olarak, intihar saldırısı geldi trebolden. ortaya cıkan sey ates... ee ates meyvesi yemiş, devasa gücte bir savascımız var. yani o ateste, intihar etmede bence yalan oldu. sabo atesi ceker, trebol bosa öldüm lan ben der. luffyde, doffyi artık kimse karısmadan bir güzel döver. ki dövsünde bitsin bu arc artık sıkıldım. askerden sonra görürüz dedik, askere gittik geldik, kac ay oldu daha hala doffyi yenicek bizim lastik velet :ehe:
Luffy bu arc Dof' u geçecek.

hunter07

Oda sırf marjinallik yapıcam diye seride yine bir açık bıraktı Trebol konusunda bence.
+1 Bakalım nasıl yırtmaya çalışacak bu durumdan? Usopp kesiyor bişey yok,Luffy haki le vuruyor yine bişey yok.Logia diyenlerinde elinde delil var,değil diyenlerinde....

Yalnız mangadaki sahneye baktım da ortada el falan gözükmüyor. Yinede bilemiyorum :/ Law'ı tuttuğu sahneye falan bakınca kesin logia olması gerekiyor.
Bir sonraki bölüm falan açıklama gelmezse olay sbs'e falan kalır. Bakalım :/

Dof'tan yalanlar :p

Bu arada, bu cüceler niye rahatladı merak ediyorum. Bir de şu trebolun zincirleri var :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık