Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Treol logia değilmiş. Sümükten kendine kılıf yapmış, Luffy de bedene değil bu kılıfa vurduğu için etki etmiyor Luffy de buna şaşırıyor nasl işlemez diye. Ama Law tam bedeni kestiği için direkt olarak kesiliyor. Olay böyleymiş ben de şaşırdım logia olmamasına.

Ayrıca Law ölemez :artiz:
O zaman Law'ın şoklu saldırısı ve Usopun kesmesi nasıl açıklanıyor. :hmm:

O zaman Law'ın şoklu saldırısı ve Usopun kesmesi nasıl açıklanıyor. :hmm:
Aynen abi logia olması lazım. yoksa nasıl bölünücek bölünebiliyosa buggy ne o zaman :D Neyse sıkıntı bu konular,

Öte yandan vs de güzel olacak gibi daha şimdiden fena kapışma var daha luffy parazite yakalanıp kurtulcak sanırım veya etki etmicek meraklar sorular?

law zororodan üstün diyen arkadaslari anlamiyorum lawin ope opesi olmasa zoro 9sa law 7 ederdi ama meyve iste
durumu ters köseye yatiriyo ama emin oldugm bisey va op ope olmasaydi law zoroyla hayatta bas edemez.
Zoro sanjiden üstün diyen arkadaşları anlamıyorum zoronun kılıçları olmasa sanji 10 sa zoro 1 ederdi ama kılıç işte.
Durumu ters köşeye yatırıyo ama emin olduğum bişey var kıçlar olmasaydı zoro sanjiyle hayatta baş edemez.

Trebol için en mantıklısı logia olması. Yani logiadır bunun üstüne meyvesiyle pelerin yapmıştır yine. Yoksa Law'ın saldırısında ölmesi lazımdı. Ama logiaysa Law haki kullanmadan nasıl kan akıttı bu adamdan orası karışıyor. Yaktı beynimizi Oda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık