Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 sayfa dövüş çizince dedim tamam artık konuşma olmadan teketek son dövüş başladı ama gene gitti yarıda kesildi :(
soru: luffy'nin trebol'a vuramama kısmını anlamadım. Meyveyi cekete mi yedirmiş nedir?

hemde nasıl.law kalkarda ölümsüzlük ameliyatını kendime kullandım bunun bir yolunu buldum desede artık şaşırmam.
Ben de böyle birşeyler beklemeye başladım artık. Law hayvanlığında sınırlarını zorluyor :D

Bir de, ula Dofy' e acıyan bi tek ben miyim yahu ? :(. Fbler fena çizilmiş acıdım la.

Aokiji tarzı logialara vurabiliyorsunuz ya.Trebol de o tarz logialardan. Buna önlem olarak da vücudunu geniş mukustan ceketimsi bir şey ile kaplamış.

Çok fena yanılmışım adam logia değilmiş ya la. İyi oldu iyi. Law'a da bir şey olmamıştır o patlamada. Luffy Kyros'u nasıl Dof'un elinden aldıysa bir anda, Law'ı da kurtarmıştır o arada. Ya da Rayleigh'in Keimi'nin boynundan tasmayı çıkarırken yaptığı gibi Law'ı darbeden korumuştur :D Tabi Luffy aptal olduğu için ikinci ihtimal hayal kalıyor ya neyse :) Sonuç olarak Law'ı kurtarmıştır mutlaka.

Artık öl be Law utanmasa dayanıklılığıyla Wb'ye kafa tutacak.

Trebol için Logia diyordum ancak Luffynin yumruklarının işlememesi ve Lawın kesebilmesi kafamı karıştırdı. Oda muhtemelen buna Lawın yada Dof'un ağzından bir açıklama getirecektir.

Luffy birebirde aldı işte diyen olmuş. :alkis: :good:

Doflamingo şımarıklığıyla büyümüş biri , ailesinin kutsal ejder olduğu için verdiği değeri , tayfasıda vermiş , adam o kadar gazlanmış ki kendini kami sanıyor, sen yaparsın , sen kralsın , seni kesseler acımaz demişler küçüklüğünden beri.Çünkü o 4 yönetici kral haki sahibi birinin kral olacağını düşünüyor ama yanlış kişiyi seçmişler.Muhtemelen bu arc o farkı anlayacak hepsi.Tayfasını piyon olarak kullanan bir adam mı yoksa tayfası için ölmeyi göze alacak bir adam mı.Çünkü her ne kadar Doflamingo da buna inansa da kendi çıkarları için tayfasına '' benim için canınızı vermek bi şereftir '' modunda bir karakter.
En azından bu bölümlerde Doffy camdan olmadığını hissetti.Adamlarıda bir bir Doff uğruna can verdi(Vergo , Monet , şimdi de Trebol).

Kutsal ejderlerin egosu bu karakterde de görünüyor , anti meselesi yine devrede , nasıl ki Enel meyve antisi mevzusuyla kaybettiyse, muhtemelen Tenriyobito--D. anti mevzusundan Doffy'de kaybedecek.

Artık öl be Law utanmasa dayanıklılığıyla Wb'ye kafa tutacak.

Trebol için Logia diyordum ancak Luffynin yumruklarının işlememesi ve Lawın kesebilmesi kafamı karıştırdı. Oda muhtemelen buna Lawın yada Dof'un ağzından bir açıklama getirecektir.

Luffy birebirde aldı işte diyen olmuş. :alkis: :good:
Treol logia değilmiş. Sümükten kendine kılıf yapmış, Luffy de bedene değil bu kılıfa vurduğu için etki etmiyor Luffy de buna şaşırıyor nasl işlemez diye. Ama Law tam bedeni kestiği için direkt olarak kesiliyor. Olay böyleymiş ben de şaşırdım logia olmamasına.

Ayrıca Law ölemez :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık