Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaptanı olduğu için tabiki saygı duyacak nakama onlar. Ama bence güç olarak eşitler. Zorodaki dayanıklılık ve alan saldırısı, yani geniş alana yayılan saldırı büyüklüğü luffy de yok. Zoro da kral haki vs yok.
Eşit değiller. Zoro Luffy'den güçsüz. Bunca zaman sonra hala böyle bir açıklama yapmak zorunda kalmak insanın canını ne kadar sıksa da arada bir böyle enteresan adamlar çıkıyor maalesef karşımıza. Sonra senin yüzünden bütün Zoro fanlarını trollüyor, trollemeye çalışıyor millet özellike bu trollemeye çalışanlar o kadar itici gözüküyor ki ekrandan bir portal açıp kafa atasım geliyor.

Roronoa Zoro

Eşit değiller. Zoro Luffy'den güçsüz. Bunca zaman sonra hala böyle bir açıklama yapmak zorunda kalmak insanın canını ne kadar sıksa da arada bir böyle enteresan adamlar çıkıyor maalesef karşımıza. Sonra senin yüzünden bütün Zoro fanlarını trollüyor, trollemeye çalışıyor millet özellike bu trollemeye çalışanlar o kadar itici gözüküyor ki ekrandan bir portal açıp kafa atasım geliyor.
Sinirlenme muhterem ; adam öyle düşünüyor demek ki. 15 yıl sonra hala insanlar böyle düşünüyorsa demek ki ana karakter almış başını gitmemiş demektir. Goku mu güçlü Vegeta mı diye sorgulayan var mı mesela ? Yok. Ee bu niye sorgulanıp sürekli tartışılıyor. Kimse Sanji=Luffy diyor mu ? Yok. Demek ki arada bir denklik var kimilerine göre. Sinirlenecek bir durum yok rahat ol az :)

Sinirlenme muhterem ; adam öyle düşünüyor demek ki. 15 yıl sonra hala insanlar böyle düşünüyorsa demek ki ana karakter almış başını gitmemiş demektir. Goku mu güçlü Vegeta mı diye sorgulayan var mı mesela ? Yok. Ee bu niye sorgulanıp sürekli tartışılıyor. Kimse Sanji=Luffy diyor mu ? Yok. Demek ki arada bir denklik var kimilerine göre. Sinirlenecek bir durum yok rahat ol az :)
Sinirlenecek bir durum var. O durumu da yukarıda açıkladım arkadaşa değil o arkadaşın görüşü yüzünden her Zoro konusunda saçma sapan trolleme girişiminde bulunacak adamlaraydı benim lafım. Bu saatten sonra Zoro = Luffy diyen adamı garipsemekten öteye gidemiyorum zaten

Okuduğundan anlam çıkaramama var bence.Yani sonuçta nasıl biri film izlediğinde verilen mesajı,kitap okuduğunda asıl olayı anlayamıyorsa bazen aynı mevzu işte.

One Piece'i 1 bölüm izleyen kişi Luffy'nin ana karakter olduğunu ve tayfanın en güçlüsü olduğunu anlar.
Bu muhabeti bitirin konu kilit , sürekli dönüp dönüp tartışıyorsunuz sene 2015.

Roronoa Zoro

Sinirlenecek bir durum var. O durumu da yukarıda açıkladım arkadaşa değil o arkadaşın görüşü yüzünden her Zoro konusunda saçma sapan trolleme girişiminde bulunacak adamlaraydı benim lafım. Bu saatten sonra Zoro = Luffy diyen adamı garipsemekten öteye gidemiyorum zaten
Trolleyenlere bir şey demiyorum haklısın. Zoro=Luffy bana göre. Beni de garipseyebilirsin.

Not : Trollemiyorum.

Roronoa Zoro

Dayanıklılık konusunda hala kafanızda soru işaretleri var mı? Zoro vs kuma ve öncesini sonrasını biliyorsunuz... Üstüne her savaşa yaralı girmesi... Lufyy nin alıp da zoronun alamayacağı baş düşman yok

Roronoa Zoro

Son yaptığınıda gördük koskoca şehir adamı hiç zorlanmadan kesti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık