Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Delirmiş Luffy kendini gerdirerek anında Doflamingonun yanına çıkar.Doflamingo Fu fu fu modunda Law'da seni bekliyordu der. Luffy bir kez deha yıkılmıştır. Karşısında yerde Luffy'ye bakmaya zorlanmış ağzı yüzü kan içinde sakalları pas içinde yatan Law vardır.Yere dizlerinin üstüne yıkılır. Klasik konuşmalarından yapar Doflamingo. Olay yerine uzak olan Sabo dönmeye çalışırken Cp0 ile karşılaşır. Bu sırada Law'un dudaklarından şu kelimeler dökülür " Doflamingo buradan sağ çıkmamalı, ayağa kalk! " Tekrar çıldıran Luffy kralın hakisini dışarıya salar. Arkadan izliyen Trebol bayılır. Doflamingo biraz korkmuş ve biraz heyecanlı bir şekilde Luffy'ye bakar. Luffy ve Doflamingo birbirlerinin üstüne doğru uçar ve Luffy'nin hakili yumruğuna karşılık tekme kullanır. Gökyüzü yarılır, köylüler neler oluyor? Bu da ne! der ve bölüm biter.
Haftaya bölüm yok ;)

İlk kez Lucci vs'sinden sonra Luffy, ciddiyetini bozmadan bir vs okuma şansımız olacak. Umarım Oda bunu bize farklı olaylar göstererek zehir etmez.

O kadar ''o çocukta h,haki var dikkali olunlar'' , ''Lawdan bile bir gömlek üstün olabilir'', ''h.haki çarpışması'', ''D,nin iradesi'' vs vs konuşuldu bu vs nin yolundayken bakalım neler olcak. Ben serinin gelmiş geçmiş en epic vs sini bekliyorum. Luffy ilk defa 3 hakide hakim ve mükemmel bir meyve sahibi biri ile çarpışacak. Benim gözümde Dofu yenen amiraldir zaten.

O kadar ''o çocukta h,haki var dikkali olunlar'' , ''Lawdan bile bir gömlek üstün olabilir'', ''h.haki çarpışması'', ''D,nin iradesi'' vs vs konuşuldu bu vs nin yolundayken bakalım neler olcak. Ben serinin gelmiş geçmiş en epic vs sini bekliyorum. Luffy ilk defa 3 hakide hakim ve mükemmel bir meyve sahibi biri ile çarpışacak. Benim gözümde Dofu yenen amiraldir zaten.
Aynen şu Trebol aradan çıksa ne güzel olur.

Trebol'un çapı nedir ki , Diamante gibi birşeydir en fazla kim onla zaman harcar Luffy dışında, law tekledi Sabo'da tekler , muhtemelen Zoro'da hiç kasmaz , anca Luffy ölümüne dövüşür.( şaka tabi)

Tamam arkadaşlar Zoroyu seviyoruz da, Luffy bu zoroyla denk görüp durmayın kaptanın altı işte Zoro yakında olsalar denk olamazlar. Yani iş ciddileşirse Luffy yaralanır tabi ama evire çevire döver zoroyu :D O değilde Vs nasıl olcak dofun parazit tekniğinden falan nasıl kurtulacak luffy acaba. Tam bir merak konusu bu vs

Roronoa Zoro

Law'ı gördükten sonra Luffy Trebo'yu tekler. Bir zahmet de teklesin zaten. Trebo behehehe diye diye saraydan aşağıya sümük gibi süzülür :)

Ondan sonra vur patlasın çal oynasın. Luffy ilk başta kendini paralayacak. Ne teknik denediyse başarısız olacak Mingo karşısında. Daha önce de yazdığım gibi Luffy'nin şu anki teknikleri Mingo'ya hiçbir pok yapamaz. Hele gatlingleri. Kendisini yumruklasın daha iyi. Belki kendinden seker de Doflamingo'ya denk gelir bir tanesi :D

Ondan sonra Mingo yerde can çekişen Law'ı öldürür. Bizimki o gazla ne teknik çıkardığının farkına bile varmaz. Kral hakinin bir zımbırtısını görecez ama ney ? Harbi bu vs. efsane olacak gibi hissediyorum. Oda mıçmazsa tabi. Nerden baksan 4-5 haftası var dövüşün. Hele bu Sabo'nun müdahele edeceği olay da işin içine karışırsa daha da uzar. Yani Dressrosa'da damağımızda kalan dövüş tadını Mingo'yla bulacağız gibi duruyor. Oda utandırmasın.

Luffy level atlar. Her şeyden önemlisi artık bir istikrar tutturması lazım güç konusunda. Yoksa başleycem böyle kk'ya. Amiral seviyesine çok yaklaşır Luffy. Wano'da net amiral seviyesi olur. O saatten sonra amiraller korksun. Her an her şey olabilir. Wano'yla birlikte amiraller rahat olmayacak artık. Herkes ayağını denk alacak. Dediğim gibi :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık