Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Ya amacım tartışma çıkarmak değil şunu anlamıyorsunuz. "Oda" eichiro oda bile diyorki bunlar eşit. Tabiki herkesin düşüncesi farklıdır dimi? Bence Zoro ile luffy eşit. Zoronun saldırısı daha güçlü luffy nin hızı. luffy nin hakisi daha iyi zoronun dayanıklılığı gibi. dengeli özellikleri var.

Ya amacım tartışma çıkarmak değil şunu anlamıyorsunuz. "Oda" eichiro oda bile diyorki bunlar eşit. Tabiki herkesin düşüncesi farklıdır dimi? Bence Zoro ile luffy eşit. Zoronun saldırısı daha güçlü luffy nin hızı. luffy nin hakisi daha iyi zoronun dayanıklılığı gibi. dengeli özellikleri var.
Yahu Odanın öyle bir şey dediği yok. Luffy daha güçlü işte Zorodan. Adam serinin ana karakteri. İllaki farkı olacak yani.

Zoroyla Luffy arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum. Yenerse irade gücüyle falan çok zorlanarak yener bana göre. Ama eşit değiller. Luffy yener. Adam serinin baş kahramanı işte ya. Bunu görmek bu kadar zor değil.

Roronoa Zoro

serinin baş kahramanı diye herkesten güçlü olduğunumu kabul edelim. Baş kahraman olabilir ama zayıflıkları var. O baş kahramansa coby animede ondan önce görünüyo o zaman coby daha güçlü saffsasaf. Luffy yarın bigün korsanlar kralı dahi olsa zorodan güç farkı daha fazla olcak diye bişey yok yine eşit olurlar ama luffy korsanlar kralı olur o kaptan. İkisininde 2 sene sonraki sınırını görmedik ama luffy noahı parçaladıktan sonra baygınlık geçirdi karı gibi. Zoro onun iki katı darbeyi alırdı banamısın demezdi.

O değil de Zoro Luffy ile eşit diyenler de bir bakıma haklı. Luffy 2 yıllık aradan sonra farkını ortaya koyacak ne yaptı ki? Hody'i Zoro da kesti. Ceasar'a bir kere yenildi ki Zoro Ceasar'ı daha kolay alabilirdi geniş menzilli saldırıları var.Monet Luffy'i uyutuyordu az daha Zoro hunharca katletti kızı. Dressrosa da Zoro Picayı keserken Luffy Bilimi bilimi diye dolaşıyordu.
Artık Şu Dofu parçalasın da farkını ortaya koysun Luffy

edit: Konuyu Genel tartışma sandım pardon :/

Bence Zoro ile sanji daha fazla birbirlerine yakın gösterildi Zoro ve Luffyden. Sanji fanları olaraktan Sanji=Zoro gibi bir iddiamiz yok gelin sizde fazla hayallere kapılmayın vazgeçin :)

Roronoa Zoro

Hacı sanji=zoro diye iddaanızın olmamasının sebebi sanjinin ezik olması ve böyle bir tartışmaya mahal bile veremeyecek olması. Ama aynı şey zoro luffy için geçerli değil. neyse uyardılar az önce genel tartışmaya geçin diye başkan banlayacak şimdi bizi başka bir yerde tartışalım beyler

Yahu Odanın öyle bir şey dediği yok. Luffy daha güçlü işte Zorodan. Adam serinin ana karakteri. İllaki farkı olacak yani.

Zoroyla Luffy arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum. Yenerse irade gücüyle falan çok zorlanarak yener bana göre. Ama eşit değiller. Luffy yener. Adam serinin baş kahramanı işte ya. Bunu görmek bu kadar zor değil.
Mantıklı bir Zoro fanı.Bu arkadaşı koruma altına alın.

Genel olarak herkes burgess'in adaya gelme sebebinin mera mera no mi olduğunu düşünüyor fakat bence aokiji'nin dressorada bişeyler olacağını tahmin etmesininden ve karasakal ile iletişimde olmasını göz önünde bulundurursak meyve için gelmediği ortada bence. Hatta den den mushi de olan konuşmada tahminim aokiji'nin teach'i bilgilendirmesi üzerine burgess'e görevlendirdi ondan ötürü burgess'de ona güvenmediğini söyledi.

Cp-0'a gelelim. Bu adamların adaya geliş sebebi herkesin bildiği dressora halkını yanlış haber hakkında bilgilendirmek. Fakat bu adamları biz adada dolanırken gördük. Yani hemen gitmediler. Ya da hala adadalar. Şu an adadalarsa ne yapacaklar sorusu geliyor akıllara. Bence W.G. Doflamingo'yu öldürseler bile bilgi çıkmayacağından emin olamadıkları için hertürlü doflamingo'yla ters düşmek istmez. Bu durumda cp-0 karşısına doflamingoyu almaz destek olurmu orası belirsiz. Açıkçası adada olduklarını zannetmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık