Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burgess iş yaparsa arc sonu yapar. Bir silah çıktıysa patlar. Arc sonu nasıl iş yapar? Haberi uçurmuştur Teache böyle böyle olaylar var diyerekten. Teach tabi dünyanın en çakal insanı gene kendi açısından bir fırsata çevirir o işi. Bakalım. Belki smileylere salça olur, belki Dofun meyveye salça olur, belki bütün Dofun kadrosunun meyvelere salça olur.
Bak şimdi aklıma geldi.Hükümet Teachle Dof'un ölümü için anlaşmış olabilir böylelikle Hükümet'in sırrı açığa çıkmamış olacak Teach de karşılık olarak Dof'un tayfadakilerin meyvelere çökecek ama Hükümetle düşman olmayacak.

Kaido dofa kendi için bu kadar önemli bi iş şipariş etmişken dofun adasında güçlü bir astının var olması (ajanlık göreviyle) pek çok açıdan mantıklı olurdu ve luffy nin başında toplanan kara bulutların sebebi bu olursa gelecek bölümler benim için çok daha eğlenceli olur(yalnız bunun mantık açısından seriye oturtulmasının pek çok etkene bağlı olması bu seçeneği meşakkatli kılıyo)
Tabi cp 0 çıkma ihtimali çok daha yüksek orasına bişey diyemem ama eklemek gerekirse cp 0 sadece luffy için tehlikeli olmayabilir hatta dof içinde bi o kadar tehlikeli olabilir. (Yani olsa olaylar daha renkli olurdu. bu da soylularla dofun iş ilişkilerine bağlı) Sonuçta adam hiç bişe değilse, baş ağrısı. schilik istifa olayı felan filan.
En nihayetinde joker kendi eline gelirse güzel...
edit:bu yorum bi üstteki yorum okunmadan yazılmıştır

Bak şimdi aklıma geldi.Hükümet Teachle Dof'un ölümü için anlaşmış olabilir böylelikle Hükümet'in sırrı açığa çıkmamış olacak Teach de karşılık olarak Dof'un tayfadakilerin meyvelere çökecek ama Hükümetle düşman olmayacak.
Meyve sahibi ölmeden meyve gücünü alabildiklerini sanmıyorum. Yani öldükten sonra olayın açığa çıkıp çıkmaması birşey ifade etmiyor.

Burgess iş yaparsa arc sonu yapar. Bir silah çıktıysa patlar. Arc sonu nasıl iş yapar? Haberi uçurmuştur Teache böyle böyle olaylar var diyerekten. Teach tabi dünyanın en çakal insanı gene kendi açısından bir fırsata çevirir o işi. Bakalım. Belki smileylere salça olur, belki Dofun meyveye salça olur, belki bütün Dofun kadrosunun meyvelere salça olur.
Direk Dof'a salça olsun.Burgess'le kaçırsın Dof'u.Kendi nakaması yapsın.:ehe:

Tamam işte Teach Dof'u öldürecek böylece sır da onunla beraber gidecek senin neye itiraz ettiğini anlamadım.
He ben finalde Doflar yaşıyacakta hükümet o yüzden gizli anlaşma yaptı diyosun diye anladım pardon.

Direk Dof'a salça olsun.Burgess'le kaçırsın Dof'u.Kendi nakaması yapsın.:ehe:
Oda var aklımda. Dof finalde ya Teache yada Luffye üye olacak gibi geliyor. Teach için; adam güçlü. Luffy için; acıklı geçmişi var.

Tamam işte Teach Dof'u öldürecek böylece sır da onunla beraber gidecek senin neye itiraz ettiğini anlamadım.
Keşke Violet'in meyve Teach'in adamlarından birinde olsaydı ve adada bulunsaydı. Hani şu Sanji'nin aklını okuma olayı gibi Dof yenilmiş yerde yatarken 2-3 sır kapardı. Hem meyve daha kötücül amaçlar için kullanılırdı :ehe: En azından adamları eli boş dönmezdi ve Teach'in eline güzel bi koz geçerdi. Son savaş Teach&Dünya Hükümeti vs Korsanlar&Devrimciler :oleyo:

Dof"un gözlük camından anladığım kadarıyla Law"ın iki bacak,bi kol gitmiş.Sırt üstü düşüyomuş gibi geldi bana.Bacağın biri kökten,diğeride ayaktan gitmiş.Koala"nın dediğide Cp-0 Luffy"e doğru gidiyorlar bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık