Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke Violet'in meyve Teach'in adamlarından birinde olsaydı ve adada bulunsaydı. Hani şu Sanji'nin aklını okuma olayı gibi Dof yenilmiş yerde yatarken 2-3 sır kapardı. Hem meyve daha kötücül amaçlar için kullanılırdı :ehe: En azından adamları eli boş dönmezdi ve Teach'in eline güzel bi koz geçerdi. Son savaş Teach&Dünya Hükümeti vs Korsanlar&Devrimciler :oleyo:
Dünya hükümeti Teache bir daha güvenecek kadar salaksa kapatıp gitsinler zaten :/

Roronoa Zoro

Bunca zaman sonra gördük her şeyi. Mihawk'da haki yok diyordum ben ama, adamın hakisi varmış. Bu demek oluyor ki Buggy'nin hakisi Mihawk'ın hakisinden daha kuvvetli. Bu arada Usopp ve Zoro'da haki olması benim moralimi bozdu. İksinden de daha özel ve kendilerine has bir güç beklerdim.

bundan önceki mesajlarınızı okumadım ama mihawk buggye haki kullanmıyor kardeşim bide böyle düşün. shanksın arkadaşı olduğunu biliyordur.

KK olmaya en yakın adamın 1. gemi kaptanı bu adam. Küçümsemeyin şunları bu kadar. Belki bir ihtimal Teach yine çakallık yapıp karlı çıkabilir bu işten ama Burgess in misyonu kalmadı gibi duruyor adada.

KK olmaya en yakın adamın 1. gemi kaptanı bu adam. Küçümsemeyin şunları bu kadar. Belki bir ihtimal Teach yine çakallık yapıp karlı çıkabilir bu işten ama Burgess in misyonu kalmadı gibi duruyor adada.
Shillew dururken bu kekoya 1.kaptan denmişse o sayının güçle falan alakası yoktur. BB'nin tayfasının Franky'sidir en fazla. Sabo'da Luffy'de paket eder yani

Dikkatinizi çekti mi bilmem Çinşao, Zoro için Luffy'nin astı olmasına rağmen bu güçteyse Luffy nedir demeye getiriyor. Roger zamanlarından beri korsan olan birisi bile kaptan>astları düşüncesinde. O kadar zaman boyunca şahit olmamış demek ki bir astın kaptanı ile eşit olduğuna :rolleyes: Ki doğrusu da budur zaten.

Dikkatinizi çekti mi bilmem Çinşao, Zoro için Luffy'nin astı olmasına rağmen bu güçteyse Luffy nedir demeye getiriyor. Roger zamanlarından beri korsan olan birisi bile kaptan>astları düşüncesinde. O kadar zaman boyunca şahit olmamış demek ki bir astın kaptanı ile eşit olduğuna :rolleyes: Ki doğrusu da budur zaten.
Sen yanlış gelmişşsin :) doğruca git one piece bulursun.Cinjao orada bu kadar güçlü olmasına rağmen luffynin astı demekle zoroyu övüyor amenna ama asıl övdüğü kişi gizli özne yani dediğin gibi luffy ile zoroyu denk tutmuyor.yani ben öyle anlıyorum.

Sen yanlış gelmişşsin :) doğruca git one piece bulursun.Cinjao orada bu kadar güçlü olmasına rağmen luffynin astı demekle zoroyu övüyor amenna ama asıl övdüğü kişi gizli özne yani dediğin gibi luffy ile zoroyu denk tutmuyor.yani ben öyle anlıyorum.
Ne diyon anlamadım. Ast bu kadar güçlüyse kaptan daha güçlüdür demeye getirmiş adam. Denklik demedim ki ben?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık