Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Başından beri öyle düşünenlere saygım sonsuzdur benim. Garibime giden haki ve Mihawk'la ilgili bir sahne görününce milletin bir anda coşması oldu. :/ Yav zaten bariz bir şeydi bu adamın hakinin babasını bildiği. :ehe:
İşte sana göre barizdi de trollemeyi seven, ortaya sıkmaktan hoşnut olan arkadaşlar için değildi :) Neyse hala daha devam edenleri yazıyorum kenara. Alışmış adamlar bir kere kolay kolay bırakamıyorlar demek ki :)

Senin dediğini anladım ben kardeşim; sıkıntı yok.

Ben sizin kesinliğinizden rahatsız olduğum için kanıtlamak imkansız diyorum. Oda'nın editörü değiliz hiç birimiz. Haki hakkında söylenenler belli işlevi belli Buggy'nin kesilememesi serinin mantığı içerisinde saçmalık olduğu için kesilir, zarar görür diyorum ben sizde ama kesilmiyor işte diyorsunuz. Oda açıklama yapmadıkça veya mangada görmedikçe fikirlerimiz değişmeyecek. Ayrıca kestiği adamın zarar görmemesi garibine gittiği için daha çok kesiş atarak sınırını, meyvesini test ediyor olabilir Mihawk neden saçma olsun niye yanılmışım dememek için kıvırayım amma gereksiz tepkilerin var yav
Ya Mihawk'ın mal olduğunu kabul edeceksin tekrar tekrar Buggy'i hakisiz kesmeye çalıştığı için ya da Buggy'nin hakiyle kesilmediğini.Buggy'nin kesilmemesini de yüzlerce kez tartıştık forumda hatta bir arkadaş konusunu açmıştı da şimdi bulamadım arşivde biliyorsun işte niye kesilmeyeceğini düşündüğümüzü.

Ayrıca çoğu insan için yanılgıyı kabul etmek zordur bunda şahsileştirilecek bir durum yok yani bu bir ayıp değil veya hakaret etmedim sana tepkim de gayet normaldi.

Bir de gözünü seveyim Mihawk'ı savaşa gözetmen olarak mı getirdiler ''Beyazsakal ile aramdaki güç farkını ölçeyim'',''Buggy ne kadar kesiliyor ölçeyim'' ''Luffy'e saldırırsam arama kimler girer ölçeyim'' böyle bişey yok yani :)

Alpamis

Raiden

Yapma etme. Mihawk da haki olması garipsenecek bir durum değildi. Kimse de baba gibi haki sahip olduğunu savunmuyordu. Herkesin baba haki kullnacısı diye õrnek verdiği adamlar içinde Mihawk yoktu bile. Benim sasïrdığım kısım Kokutou Yoru kısmï.

Haki de olsa Buggy kesilemiyor olmasın sakın? :/ Ya da Mihawk,Buggy gibi bir çöp için haki kullanmak istemedi.

Benim merak ettiğim Sabo ne yapacak? Dof'la çarpışacağını hiç sanmıyorum ama o bölgeye gidecek gibi duruyor.Trebol'ü hallettikten sonra kardeşinin Dof tarafından hırpalanmasını izleyecek de değil.Sırf Luffy "Bu işi bana bırak,sen git." dedi diye gideceğini de sanmıyorum. İşin yoksa iki hafta bekle şimdi. :S

@Alpamis
Valla o milletin sorunu hacı. Dünyanın en'lerinden birisi olmuş adamda sağlam haki olmamasına hiçbir zaman ihtimal dahi vermedim.

Ya arkadaşım senin savunduğun şey mangada geçmiş bir bilgimi ki bu bölüm o mu açıklandı ki ben he tamam yanılmışım diyeyim sana. Senin başta böyle bir çıkış yapman gereksiz ikimizinde söylediği şeyler teori. Ayrıca ekmeğin üzerine tereyağımı sürüyor da Mihawk iyicene her yerine yediriyor hakili kılıcı Buggy'nin? Normal kesti olmadı haki ekler bir daha keser niye öyle bin parçaya bölüyor. Adamın ilgisinii çekmiştir Buggy'nin yeteneği ne kadar kesilebildiğini test ediyordur belki olamaz mı yani şu durumda şu önermeyi verdiğim için bana yanıldığını kabul etmemek için falan diye imalı imalı yazıyorsun. Yapmayın böyle gençler biz bu yollardan çok geçtik bu kadar kesinlik iyi değil

Haki de olsa Buggy kesilemiyor olmasın sakın? :/ Ya da Mihawk,Buggy gibi bir çöp için haki kullanmak istemedi.

Benim merak ettiğim Sabo ne yapacak? Dof'la çarpışacağını hiç sanmıyorum ama o bölgeye gidecek gibi duruyor.Trebol'ü hallettikten sonra kardeşinin Dof tarafından hırpalanmasını izleyecek de değil.Sırf Luffy "Bu işi bana bırak,sen git." dedi diye gideceğini de sanmıyorum. İşin yoksa iki hafta bekle şimdi. :S
Belki Burgess'ın kaybolan itibarını düzeltmek için Sabo'nun karşısına çıkarır.Sonuçta adam Yonko'nun tümen komutanı ama Sabo arenada billur geçti :(

Belki Burgess'ın kaybolan itibarını düzeltmek için Sabo'nun karşısına çıkarır.Sonuçta adam Yonko'nun tümen komutanı ama Sabo arenada billur geçti :(
Olabilir de bu sefer de Luffy tarafı sakat oluyor.Oraya bir kişinin gitmesi lazım ki Luffy'yi Dof'la yalnız bıraksınlar. Düşük de olsa bir ihtimal daha var.Law'ı gördükten sonra deliye dönen Luffy,Trebol'e öyle bir yapıştıracak ki saraydan taaa Zoro'ların o tarafa uçacak. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık