Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanki Buggy hakiyle bile kesilemeyince Yonko seviyesine gelecekmiş gibi seride tutarsızlık olacağını düşünenler var.

Buggy'de her ne kadar ezik olsada, sahip olduğu tecrübeye göre Haki nedir ne değildir biliyor olmalı, Mihawk'ı görünce, üstelik kendisini kesmeye çalışmasına rağmen, saldırmaya devam etti. (Muggy topu fırlatıyor) Demek ki kendiside Haki ile dahi kesilmeyeceğini biliyor bence.

Ok ve mermi ile slash aynı şey değil, biri enerji biri madde. Amirallerin haki savunması gibi sadece belli bi alanda enerjiye haki ekleyebiliyorsun diyorum ben. Topa mermiye değil.
Tamamda, Monet nasıl kesildi diyorum bende, Monet verisine göre konuşuyorum ben, uzaktan atılan Slash ile Logia kesilebiliyor işte, sencesi bencesi kalmamış bu durumun.

Alpamis

Hakisi olduğu için değilde Kokutou Yoru su hakisi yüzünden hep kara ise epey b.hakisi var demektir. Bakalım aslı neymiş ?

Haki sahibi Mihawk adamı kesmeyi bir değil iki kere deniyor yine kesemiyor ama ''aa ben yanılmışım'' dememek için ''gücünü test etmiştir'',''kanıtlamak imkansız'' diyorsun.
Ben sizin kesinliğinizden rahatsız olduğum için kanıtlamak imkansız diyorum. Oda'nın editörü değiliz hiç birimiz. Haki hakkında söylenenler belli işlevi belli Buggy'nin kesilememesi serinin mantığı içerisinde saçmalık olduğu için kesilir, zarar görür diyorum ben sizde ama kesilmiyor işte diyorsunuz. Oda açıklama yapmadıkça veya mangada görmedikçe fikirlerimiz değişmeyecek. Ayrıca kestiği adamın zarar görmemesi garibine gittiği için daha çok kesiş atarak sınırını, meyvesini test ediyor olabilir Mihawk neden saçma olsun niye yanılmışım dememek için kıvırayım amma gereksiz tepkilerin var yav

Sanki Buggy hakiyle bile kesilemeyince Yonko seviyesine gelecekmiş gibi seride tutarsızlık olacağını düşünenler var.
O artık Mihawk'ta haki yok diyememenin verdiği abartılı tepki şekli. Hayır bir de yanlışlıkla yonko seviyesi falan çıkacak Mihawk o zaman "Ya he siz hep Roger=Mihawk dediniz zaten ya siz hep abartıyorsunuz" diye girerler. :(

Roronoa Zoro

Mihawk haki eğitimi verdi diye mi bir anda uçtu la?:hhh: Haki bildiği zaten bariz bir şeydi ne oldu da uçtunuz bu kadar? "Mihawk haki biliyor o zaman Yonkou:hmm:" Güzel mantıkmış. :/

Neyse en azından tüm yan olaylar bitti artık ama ara olması çok kötü oldu.
Mihawk haki biliyor diye değil Musti. Ben seneler öncesinden yonkou diye düşünüyordum. Daha haki olayları falan olmadan önce. Ama millet bu adamda haki yoktur demekle ezme çabasına girdiği için, bu arkadaşların ezme çabalarının elinde patlaması daha bir çok konuda yanılacaklarına delalet benim açımdan. Yoksa haki değil olay. Haki olayı sadece bir başlangıç ;)

Roronoa Zoro

Buggy'de her ne kadar ezik olsada, sahip olduğu tecrübeye göre Haki nedir ne değildir biliyor olmalı, Mihawk'ı görünce, üstelik kendisini kesmeye çalışmasına rağmen, saldırmaya devam etti. (Muggy topu fırlatıyor) Demek ki kendiside Haki ile dahi kesilmeyeceğini biliyor bence.

Tamamda, Monet nasıl kesildi diyorum bende, Monet verisine göre konuşuyorum ben, uzaktan atılan Slash ile Logia kesilebiliyor işte, sencesi bencesi kalmamış bu durumun.
Yahu yazmışım ya, amirallerin haki savunmasının mesafesini gördük, slash'e eklenen mesafe de odur diyorum.
Ha ben de Buggy'nin kesilemeyebileceği kısmına ucundna katılıyorum.

Mihawk haki biliyor diye değil Musti. Ben seneler öncesinden yonkou diye düşünüyordum. Daha haki olayları falan olmadan önce. Ama millet bu adamda haki yoktur demekle ezme çabasına girdiği için, bu arkadaşların ezme çabalarının elinde patlaması daha bir çok konuda yanılacaklarına delalet benim açımdan. Yoksa haki değil olay. Haki olayı sadece bir başlangıç ;)
Başından beri öyle düşünenlere saygım sonsuzdur benim. Garibime giden haki ve Mihawk'la ilgili bir sahne görününce milletin bir anda coşması oldu. :/ Yav zaten bariz bir şeydi bu adamın hakinin babasını bildiği. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık