Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Slash'i bilmem de Buggy konusunda yanılıyorsun 2 kere kesmeye çalışıyor Buggy'i.Hadi diyelim ilki hakisizdi kesemeyeceğini anladı.2.de salak mı Mihawk hakisiz saldırıya devam etsin.
Meyvesi garibine gitmiştir test etmiştir ne kadar kesilebildiğini. Bu konuda iki taraftan biri yanılıyor da şimdilik hangisinin doğru düşündüğünü kanıtlamak imkansız.

Roronoa Zoro

Slash'i bilmem de Buggy konusunda yanılıyorsun 2 kere kesmeye çalışıyor Buggy'i.Hadi diyelim ilki hakisizdi kesemeyeceğini anladı.2.de salak mı Mihawk hakisiz saldırıya devam etsin.
Belki kılıç değmeden bölünüyordur Buggy :D Haki de olsa Mihawk noob, yapacak bir şey yok.
Madem "mihawk ve haki" hortlamış gene belirteyim. Hakinin mesafeli slash saldırılarına eklenebildiğini düşünmüyorum.
Gerçi buna karşı en iyi anti-tez WB ama kafamda "WB impactvari bir etkisi var ondan" ile oturttum.
Zoro Monet'i kesiyor slash ile. Tabii yakın mesafeden.

Roronoa Zoro

Shanks Episode 0 da diyordu Buggy'e ' Sen asla kesilmezsin ' bunun bir nedeni olabilir, hakili hakisiz haki iptal etmiyor sonuçta hakiyle bile kesilmiyor olabilir Buggy

Attığı slash hedefini buluyorsa uzak olup olmaması niye engel teşkil etsin. Zoro, Pica'ya uzaktan slash atamadı, sebebi atacağı slash'ın hedefini bulamamasıydı, Monet'e ise gayet rahat ulaşabiliyordu ve slash'a Haki ekledi. Mihawk'ın attığı slash'da gayet rahat bir şekilde hedefini buldu. Elimizdeki verilere göre, uzaktan atılan slash'lara da Haki eklenebiliyor, nasıl ki tabancaya ve oka eklenebiliyorsa. Elimizde Monet'e atılan Haki'li bir slash varken, Oda uzaktan atılan saldırılara Haki eklenemiyor derse işte o zaman sıvamış olur. Ben burada Kuja'lıların attıkları ok gibi olaya bakıyorum, atılan ok hareketini tamamlayana kadar Haki yüklü, hareketi sona erince yüklenen Haki etkisini kaybediyor, atılan slash'ta demek ki böyle ki Monet kesilebildi, bu durumda mesafe farkı olmaması gerekiyor.

Shanks Episode 0 da diyordu Buggy'e ' Sen asla kesilmezsin ' bunun bir nedeni olabilir, hakili hakisiz haki iptal etmiyor sonuçta hakiyle bile kesilmiyor olabilir Buggy
Evet bende buna değinecektim, önce davrandın.

Buggynin meyvesini logialardan ayrı düşünün.
Adam kesileceği zaman meyvesi adamı ikiye bölüyor(yada onlarca parçaya). Mihawkta vücut parçaları arasındaki havayı kesiyor doğal olarak.
Yani buggy meyve özelliği sayesinde kılıçlardan korunuyor. Haki eklese kılıcına düşmanı hakili kılıçtan korunmuş olacak :/
Shanks bile hakisiyle kesemez yani öyle düşünün. Adamın meyvesi kılıçlara karşı yenilmez yapıyor.

Roronoa Zoro

Attığı slash hedefini buluyorsa uzak olup olmaması niye engel teşkil etsin. Zoro, Pica'ya uzaktan slash atamadı, sebebi atacağı slash'ın hedefini bulamamasıydı, Monet'e ise gayet rahat ulaşabiliyordu ve slash'a Haki ekledi. Mihawk'ın attığı slash'da gayet rahat bir şekilde hedefini buldu. Elimizdeki verilere göre, uzaktan atılan slash'lara da Haki eklenebiliyor, nasıl ki tabancaya ve oka eklenebiliyorsa. Elimizde Monet'e atılan Haki'li bir slash varken, Oda uzaktan atılan saldırılara Haki eklenemiyor derse işte o zaman sıvamış olur. Ben burada Kuja'lıların attıkları ok gibi olaya bakıyorum, atılan ok hareketini tamamlayana kadar Haki yüklü, hareketi sona erince yüklenen Haki etkisini kaybediyor, atılan slash'ta demek ki böyle ki Monet kesilebildi, bu durumda mesafe farkı olmaması gerekiyor.
Ok ve mermi ile slash aynı şey değil, biri enerji biri madde. Amirallerin haki savunması gibi sadece belli bi alanda enerjiye haki ekleyebiliyorsun diyorum ben. Topa mermiye değil.

Mihawk haki eğitimi verdi diye mi bir anda uçtu la?:hhh: Haki bildiği zaten bariz bir şeydi ne oldu da uçtunuz bu kadar? "Mihawk haki biliyor o zaman Yonkou:hmm:" Güzel mantıkmış. :/

Neyse en azından tüm yan olaylar bitti artık ama ara olması çok kötü oldu.

Meyvesi garibine gitmiştir test etmiştir ne kadar kesilebildiğini. Bu konuda iki taraftan biri yanılıyor da şimdilik hangisinin doğru düşündüğünü kanıtlamak imkansız.
Haki sahibi Mihawk adamı kesmeyi bir değil iki kere deniyor yine kesemiyor ama ''aa ben yanılmışım'' dememek için ''gücünü test etmiştir'',''kanıtlamak imkansız'' diyorsun.

Mihawk haki eğitimi verdi diye mi bir anda uçtu la?:hhh: Haki bildiği zaten bariz bir şeydi ne oldu da uçtunuz bu kadar? "Mihawk haki biliyor o zaman Yonkou:hmm:" Güzel mantıkmış. :/
Sen de haki yok diyenlerdendin de mi kardeş. Bir bir nasıl dökülüyorsunuz :D Ama bakın Marco profesyonel adam işin içinden çıkmayı biliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık