Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence kafasında verecek power up kalmadı. Olanları da yonkou savaşlarına ve son savaşa saklıyor diye şimdi zorlanmadan yendirmeye başladı :D
Senin kafa benimkinden daha iyi çalışıyor :) bencede dediğin gibidir bir ara sbs de bir 10-15 yıl sürecek gibi birşeyler dedimişti bu hızda giderse 3 yıla tamamdır bence :D Manganın normal bölümlerini bu kadar uzatıp vs leri kısa tutmak akıl işimidr bilemiyorum bence dengeyi bulamıyor.Tek sevindiren olay ise Zoro güçlenmiş hakikaten güçlenmiş bakalım Luffye nasıl gececek 1 hafta :confused:

Senin kafa benimkinden daha iyi çalışıyor :) bencede dediğin gibidir bir ara sbs de bir 10-15 yıl sürecek gibi birşeyler dedimişti bu hızda giderse 3 yıla tamamdır bence :D Manganın normal bölümlerini bu kadar uzatıp vs leri kısa tutmak akıl işimidr bilemiyorum bence dengeyi bulamıyor.Tek sevindiren olay ise Zoro güçlenmiş hakikaten güçlenmiş bakalım Luffye nasıl gececek 1 hafta :confused:
Şaka yaptım o konuda arkadaşlar hemen celallenmiş. Verecek power up bulur. Diğer serilerden benzer güçleri bile alır halleder o işi de . Vs leri kısa tutmaya başladı ve bu beni hiç memnun etmiyor açıkçası.

Hakubanın zorlanmadan ezeceği rakip zoro mu? yok canım bunu demiş olamaz :D Fan falan değilim ben luffy fanıyım biraz o da ama bunu söylemek neyin fanlığı veya haterlıgı anlamak güç.
Cavendish denilen adam 280.000.000 :beli: ödüllü bir kılıç ustası. Hakuba ise onun hızının ve gücünün aşırı derecede arttığı bir modu. Hakuba'nın gerçekten böyle bir eziğe yenileceğini mi düşünüyorsun? Nasıl okuyorsunuz zerre anlayamıyorum bu seriyi.

Vsleri uzun tutup ne yapacak? Bu arcta hikayeye yoğunlaştı. Luffy'nin yeni müttefikleri ve yeni müttefiklerin güçlerine değinmiş oldu. Her cenahtan adamları işin içine kattı, anlamsız giden kapak hikayesini bile poneglyph'le bağladı.

Şaka yaptım o konuda arkadaşlar hemen celallenmiş. Verecek power up bulur. Diğer serilerden benzer güçleri bile alır halleder o işi de . Vs leri kısa tutmaya başladı ve bu beni hiç memnun etmiyor açıkçası.
Yok ya celallenmedim şaka yaptığın belli :) bence vsleri biraz daha ön planda tutsa daha iyi olur sadece şu dengeyi bulsa da bizlerden biraz daha haz alsak.bu vs animede biraz daha güzelleşebilir ama şu aralar izlediğimiz animeler çizgi filmden beter :)Birde hapimiz Sanji-reyiziz...

Roronoa Zoro

O küçümsediğiniz Pica hem Kyros u hem Barto yu hemde Cavendish i mıhlardı, ama görüyorum hala abartılıyor bu karakterler

En baba yaptığı şey Dellinger i kesmek Cavendish in

Barto nun en güçlü saldırısıyla ' Bari Bari No Pistol ' muhtemel ölümüne ağlaya zırlaya dalarak Gladius u indiriyor

Diamante zaten üst yönetici olarak şaklabanın teki kafasını yana çarpıp kendi kendini yendirdi, Kyros ta bunu yendi keza

Şunları 2 y önceki Luffy de yapardı emin olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık