Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vslerde zoro diger karakterelere göre daha kolay kazaniyor gibi yanlis anlasilmasin mesela luffy hep ezilerek kazaniyo
Hocam çünkü luffy hep hayvani güçlü bosslarla karşılaşıyor. Luccinin dourikisini hatırlıyoruz hepimiz. Luffy orda yenilse tüm tayfa ölüydü. O degilde zoro hakatten çok güçlenmiş vergoyla aşık atabilir hatta yenebilirdi de law ile denkler bence. BU arada doflamingo tayfasına wb tümenlerini aldıranların yerlerinde yeller esmekte :)

Hocam çünkü luffy hep hayvani güçlü bosslarla karşılaşıyor. Luccinin dourikisini hatırlıyoruz hepimiz. Luffy orda yenilse tüm tayfa ölüydü. O degilde zoro hakatten çok güçlenmiş vergoyla aşık atabilir hatta yenebilirdi de law ile denkler bence. BU arada doflamingo tayfasına wb tümenlerini aldıranların yerlerinde yeller esmekte :)
Dof fanlıkları tavan yapmıştı o arkadaşların.Wb tayfası bunları ezer dediğimizde bir hakaret yemediğimiz kalmıştı hatta. :S

Bizim tayfa çok küçümseniyor gibi. Bu adamların 5-6 ayda ne kadar geliştiklerini gördük. Üstüne koskoca 2 yıl da eğitim aldılar. Bırakın hayvan gibi güçlü olsunlar. Dof vs Luffy den ümitliyim bizim Luffy'nin Dof ile denk bir şekilde dövüşebileceğini düşünüyorum. Tabi Dof kendince sen benim rakibim olamazsın gibi ergence laflar söyleyecek yine.

Dof fanlıkları tavan yapmıştı o arkadaşların.Wb tayfası bunları ezer dediğimizde bir hakaret yemediğimiz kalmıştı hatta. :S
Aynen hocam. Dofun ikinci veya üçüncü adamı zorodan sadece kaçabildi. Yani gosterdigi tek varlık kaçmak oldu. Wb tumenlerinin 3. adamını soylemıyorum :D
Aynen öyle oldu :D Dof Marcoyu parçalar efsanesi de 5 hafta sonra sona erecektir

Yorumları okuyayım dedim ama midem bulandı. Hakuba'nın zorlanmadan ezeceği bir eziği daha ne kadar övecekler cidden merak ediyorum.
Hakubanın zorlanmadan ezeceği rakip zoro mu? yok canım bunu demiş olamaz :D Fan falan değilim ben luffy fanıyım biraz o da ama bunu söylemek neyin fanlığı veya haterlıgı anlamak güç.

Vay vay zoro estirmis resmen . Herkesin agzi acik kaldi . Keske 2 3 sayi devam etseydi 1 sayida bitirmesi aceleye gelmis. Sira geldi Trabole .

Hakubanın zorlanmadan ezeceği rakip zoro mu? yok canım bunu demiş olamaz :D Fan falan değilim ben luffy fanıyım biraz o da ama bunu söylemek neyin fanlığı veya haterlıgı anlamak güç.
Pica pica :D

Vay vay zoro estirmis resmen . Herkesin agzi acik kaldi . Keske 2 3 sayi devam etseydi 1 sayida bitirmesi aceleye gelmis. Sira geldi Trabole .
O uzun süren vs yine Luffy ye kalıcak. Oda sensei ana karakterini çok seviyor. Dövdürtüp duruyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık