Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2-2.5 yıl önceki Franky'nin Buffalo+Baby 5 ile olan vs'sinden sonra şöyle bir yorum yapmıştım:''Dofilamingo Smile meyvelerini kontrol ediyor olabilir.Yonko'nun elini güçlendirip diğer Yonko'ları indirdikten sonra meyveyi yiyen insanları kendi tarafına alacak
ve bu sayede Korsanlar Kralı olmaya oynayacak.Çünkü KK olmak isteyen biri kendi tayfasındaki çöplerle bir yere gelemeyeceğinin farkına varmıştır.''
Bugün bunu daha iyi anlamış bulunuyoruz.Zoro kendi sınırlarını zorlayıp Dof'un 3 üst Yöneticisini alsa kimse ''Aa bu nasıl olur ?'' tarzı bir tepki vermez herhalde.
İyi ki 1 tanesini arkası dönükken aniden saldırıp yendi. 3 ünü birden yenecekmiş şimdi de. İnşallah canım ya.

İyi ki 1 tanesini arkası dönükken aniden saldırıp yendi. 3 ünü birden yenecekmiş şimdi de. İnşallah canım ya.
Tek Bacaklı Kyros'un hareketli zeminde kızını koruyarak tek attığı Diamante'nin Zoro karşısında varlık gösterebileceğini düşünmek..Kafan güzelmiş kardeş.

Roronoa Zoro

2-2.5 yıl önceki Franky'nin Buffalo+Baby 5 ile olan vs'sinden sonra şöyle bir yorum yapmıştım:''Dofilamingo Smile meyvelerini kontrol ediyor olabilir.Yonko'nun elini güçlendirip diğer Yonko'ları indirdikten sonra meyveyi yiyen insanları kendi tarafına alacak
ve bu sayede Korsanlar Kralı olmaya oynayacak.Çünkü KK olmak isteyen biri kendi tayfasındaki çöplerle bir yere gelemeyeceğinin farkına varmıştır.''
Bugün bunu daha iyi anlamış bulunuyoruz.Zoro kendi sınırlarını zorlayıp Dof'un 3 üst Yöneticisini alsa kimse ''Aa bu nasıl olur ?'' tarzı bir tepki vermez herhalde.
Katılmamak elde değil. Dia yarım yer, Kyros ve Pica ;

[video=youtube;YPLQOoPkgSM]https://www.youtube.com/watch?v=YPLQOoPkgSM[/video]

Zoro gerçekten güçlenmiş ama Nw'ye geldiklerinden beri tek atıp geçti.Hiçbir gelişme gösteremedi.Umarım sadece Pica ile sınırlı kalmayıp Cp0 falan da olaya karışırlar.Zoro da bir şeyler yapmış olur gelişmek adına.

Bölüm idare ederdi güzldi ama :D

Beklediğimden az oldu ben Pica ile kuş kafesi ve adanın yarısınıda uçurur diye bekliyordum :ehe:

Roronoa Zoro

Saçmalık işte tek darbe yemeyen zoro bi vuruşta adamı kesiyor.Sizin gibi fancılarda çoşuyor çok iyi bölümdü diyor.İşte ne yaparsın

Roronoa Zoro

Saçmalık işte tek darbe yemeyen zoro bi vuruşta adamı kesiyor.Sizin gibi fancılarda çoşuyor çok iyi bölümdü diyor.İşte ne yaparsın
İllaki Kraken'i sal diyorsun. Zoro fancısı -rastgele gülüş-
E. Oda filler yazıyormuş beyler, hikayenin asıl kurgucusu burada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık