Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 777: Zoro vs. Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin gitmesi iyi oldu, ciddiyim. Bu arc ona bir şey katmazdı. Ama gitmesi ona bir şeyler katabilir. Kid ittifakı ile birlikte Mom'a dalmış olabilir. Mangaka şunu dövdü bunu dövdü deyip Sanji'yi över. Sanji, yonko gücüne şahit olmuş olur, diğer novaların gücünü görmüş olur sonuçta onlar rakipleri bizim tayfanın. Sanji ve yanındakiler ufak da olsa yardımcı olduğu için tayfanın isminin de yonko indirenler arasında sayılmasını sağlayabilir, Kid, Apoo, Hawkins ve hasır şapka korsanları Mom'ı devirmiş vs diye. Tabi bu ün ve ödül artışına iyice etki edecek bir şey. Eğer Kid ittifakının Mom'a dalmış ve indirmiş olması durumu gerçekleşirse Sanji'ye çok şey katacak bu. Ama olmazsa Allah kerim :D

Sanji'nin gitmesi iyi oldu, ciddiyim. Bu arc ona bir şey katmazdı. Ama gitmesi ona bir şeyler katabilir. Kid ittifakı ile birlikte Mom'a dalmış olabilir. Mangaka şunu dövdü bunu dövdü deyip Sanji'yi över. Sanji, yonko gücüne şahit olmuş olur, diğer novaların gücünü görmüş olur sonuçta onlar rakipleri bizim tayfanın. Sanji ve yanındakiler ufak da olsa yardımcı olduğu için tayfanın isminin de yonko indirenler arasında sayılmasını sağlayabilir, Kid, Apoo, Hawkins ve hasır şapka korsanları Mom'ı devirmiş vs diye. Tabi bu ün ve ödül artışına iyice etki edecek bir şey. Eğer Kid ittifakının Mom'a dalmış ve indirmiş olması durumu gerçekleşirse Sanji'ye çok şey katacak bu. Ama olmazsa Allah kerim :D
şöylede olamaz mı kid apo hawkins ittisi moma dalar bizimkiler moma yardım eder ittifakı indirir, 3 novayı paketlerler mom ile luffy gelince olay cıkar law + mugivara mom ı alır yada mom kendısı gençlere yol verir ( bunu su nedenle yazıyorum : bızımkılerde bulunan vivre kartı ben sanmıyorum ama Mom ın kızının vivresi ise bizimkilerin mom a dalma olasılıgı yok gibime geliyor )

Bu durumda Kıd ın (zaten esas rakıp oldugunu dusunuyorum hep KK olma yolunda Luffy e) Luffy e karsı nefretı buyur belkıde kıd ılerıde BB nın yanında Luffy nın fınalınde karsısına cıkar vs vs..

şöylede olamaz mı kid apo hawkins ittisi moma dalar bizimkiler moma yardım eder ittifakı indirir, 3 novayı paketlerler mom ile luffy gelince olay cıkar law + mugivara mom ı alır yada mom kendısı gençlere yol verir ( bunu su nedenle yazıyorum : bızımkılerde bulunan vivre kartı ben sanmıyorum ama Mom ın kızının vivresi ise bizimkilerin mom a dalma olasılıgı yok gibime geliyor )
Valla ben de senin gibi Lola'nın Mom'ın kızı olduğunu sanmıyorum. Kaido'nun tayfasından birisinin kızı olacağını tahmin ediyorum. Bizimkiler Kaido'ya gidecek bence ve orada yardıma ihtiyaçları olduğu bir anda vivre kart yüzünden yardım alacaklar Lola'nın anasından.

Zaten devir novaların devri hacı, onlar yükselecek Mom gibiler aşağı inecek. Mangakanın bu gençleri hüsrana uğratacağını düşünmüyorum.

5 tane law 3 tane luffy olsa dahi yonkou alamazlar. Bölüm kötü idi. Rebecca zarar ziyan gereksiz :/ Hayır hem babana engel oluyorsun yetmiyor mal mal laflar söylüyorsun oda yetmiyor robin senin yüzüne yaralanıyor .s

5 tane law 3 tane luffy olsa dahi yonkou alamazlar. Bölüm kötü idi. Rebecca zarar ziyan gereksiz :/ Hayır hem babana engel oluyorsun yetmiyor mal mal laflar söylüyorsun oda yetmiyor robin senin yüzüne yaralanıyor .s
Her yonko WB mi ki alamasınlar? Mom'ın gücünü bilmiyoruz ki. İstese Issho'dan güçsüz yapar mangaka. Onun dışında Mom gemideyse tam güç gelip gelmediği belli değil ki? Yonkoları Allah gibi gördüğünüz için ters köşe yiyeceksiniz hep söylüyorum. Arc sonu Mom düştü haberi gelirse napacaksınız bilmem :D

Roronoa Zoro

Pica Diamante Trebol bu üçü amma korkak. Doğru düzgün kapışmaya girmedi hiç biri. Zoru görünce ne yapacaklarını şaşırdılar. Usopp daha yürekli bunlardan.

Sahte spoilerlarda göz açılacak felan okuduktan sonra Opens ı görünce kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. Ama açıla açıla bandana açıldı.:mincika:

Unknown

Kısa sürmesi iyi de beklentilerimiz vardı Evren. Üst yöneticiler şöyle çıkacak böyle çıkacak diyorduk. Vergo kadar vardırlar diyorduk. Zoro böyle zorlanacak Sanji böyle zorlanacak diyorduk. Bir sağlam darbede indi inek. Vergo, Sanji'den yiyor kalkıyor, Smoker'dan yiyor kalkıyor, Counter shock yiyor devam. Bu kadar da fark olur mu la. Vergo olsa Kyros'u kafasını taşlara vura vura gebertecek. Cidden şöyle bir bakınca iyi ki Vergo ve CC PH'de harcanmış diyorum.
Diamante den en başından beri birşey beklemiyordum. Zaten Arena gördük anca çöp temizleyecek bir tip olduğunu.. Pica'nın ki ise sadece zaman kazandıran ve yaralı yada ezik toplayan bir meyve.. Zoro ve seviyesindeki adamlarda o meyve hiç bir şekilde işe yaramaz.

Vergo benim gözümde en başından beri Dofly nin altı seviyesi bir elemandı halada öyle.. Çıkarsa trebol de birşey çıkar diyordum hala bekliyoruz bakalım. Ama onu da Law tek ledi diyebilriiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık