Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 777: Zoro vs. Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vergo'nun çok sağlam olmak için taşa ihtiyacı yok. Pica ise böyle her tarafı taş olan yerde terör estirir anca. Vergo her yerde aynı adam. Bedeni bulduğu anda Pica'yı feci döver. Zoro da dövecek zaten. Adam oradan buradan fırlıyor yoksa Zoro ile denizde seyrederken bir gemide karşılaşmış olsa hayatının pişmanlığını yaşardı. Vergo ayrı bir yerde beyler.

edit: Diamante inmemiş olabilir diyordum inmiş :S Neler bekledik üst yöneticilerden neler bulduk.

Alpamis

Bu arada Sai koka yaparak Pica' nın kendisini yaralamnasını önlemiş. Eğer öyleyse Bellamy' nin yaptığı tekniğin çok daha ağır olduğunu söyleyebilir miyiz?

Şu Vivi Nami kırması gladyatör kız ve tek bacaklı oyuncak adamın ağlaması beni çok etkiledi. Mugiwaralar her yere insanlık götürüyor. Robin çok büyük hatunsun ya sen. Ben bu Zoro'yu çözemedim bi türlü, eskiden olsa çoktan kesmişti. 2 sene aradan sonra Zoro biraz şey bi adam olmuş, mongol ötesi. Eskiden de mongoldu bu adam ama, 2 sene sonra almış başını yürümüş. Pica bence Zoro'yu yenecek ve Barto gelip Pica'yı durduracak. Görenen bu şu an yani. Diğer türlü bi alternatif yok. Zoro, Pica'yla dövüşmek için fazla aptal. "Güçsüzlere zarar vermeyi bırak filan!!!" ayakları hikaye, Zoro biz senin yazınıda biliriz kışınıda affedersin ama, Viski Tepesinde yaptığın soykırımı unutmadık.

Oda'nın canı sıkılmış yemin ediyorum. Çok Attack on Titan izlemiş bence Oda bu ara, bu yüzden Zoro'ya kestirmek istedi Pica'yı. Yoksa Pica'nın rakibi Sanji'den başkası olamaz ki, Sanji olsa bu dövüş iki üç bölüm önce bitmişti. Ağzına ağzına indirmişti kara bacağı. Bence çok gereksiz bir bölümdü. Oda plot twist yapmak istiyor, Zoro kesecekmiş gibi gösteriyor. Lakin Barto kesecek Pica'yı buna adım gibi eminim. Zoro çok bozdu cidden eskiden en sevdiğim karakterlerden biriydi, şimdi sadece gıcık olduğum bir adam. Eskiden olsaydı Pica'yı beş bin defa keserdi. Şimdi ki Zoro sadece havalı sözler söylüyor o kadar. Eski Zoro kan içinde kalırdı ama, yıkılmazdı. Zaten sırf bu Arc, Sanji'ye özendiği için takım elbiseyle gezdi. Yazık ya. Güzelim karakteri bozdular. Kesinlikle bu sayıyı beğemedim, Zoro dövüşlerinin eski tadı yok cidden. Ben ki "Luffy'nin dövüşünü izleyip ne yapacağım, açarım Zoro'nunkileri okurum" diyen adamım, hiç zevk almadım bu bölüm. Zoro sen haksızsın ve sana laflar hazırladım. Mihawk'dan sonra çok bozdun, garip bi adam oldun. Şimdi kendini Attack on Titan sanırsın ama, dövüşlerin okunası izlenesi değil üzgünüm.
Zoro bu eleştirini ciddiye alacaktır, saolasın reis uyardığın için.

Unknown

Vergo'nun çok sağlam olmak için taşa ihtiyacı yok. Pica ise böyle her tarafı taş olan yerde terör estirir anca. Vergo her yerde aynı adam. Bedeni bulduğu anda Pica'yı feci döver. Zoro da dövecek zaten. Adam oradan buradan fırlıyor yoksa Zoro ile denizde seyrederken bir gemide karşılaşmış olsa hayatının pişmanlığını yaşardı. Vergo ayrı bir yerde beyler.

edit: Diamante inmemiş olabilir diyordum inmiş :S Neler bekledik üst yöneticilerden neler bulduk.
Bence Kyros kısmının uzamamış olması iyi oldu. En fazla 2 bölüm daha sürer Pica vs Zoro ondan sonra asıl konuya döneriz. :D

Zoro plan yapmış oğlum owww :)
Zoro'nun yapacağı en ayrıntılı plan;
Dilimle, kes, yok et.

dir büyük ihtimal. :(

Bence Kyros kısmının uzamamış olması iyi oldu. En fazla 2 bölüm daha sürer Pica vs Zoro ondan sonra asıl konuya döneriz. :D

Zoro'nun yapacağı en ayrıntılı plan;
Dilimle, kes, yok et.

dir büyük ihtimal. :(
Kısa sürmesi iyi de beklentilerimiz vardı Evren. Üst yöneticiler şöyle çıkacak böyle çıkacak diyorduk. Vergo kadar vardırlar diyorduk. Zoro böyle zorlanacak Sanji böyle zorlanacak diyorduk. Bir sağlam darbede indi inek. Vergo, Sanji'den yiyor kalkıyor, Smoker'dan yiyor kalkıyor, Counter shock yiyor devam. Bu kadar da fark olur mu la. Vergo olsa Kyros'u kafasını taşlara vura vura gebertecek. Cidden şöyle bir bakınca iyi ki Vergo ve CC PH'de harcanmış diyorum.

Üye silindi 1004

Denildiği gibi Dof asıl gücünü PH'da kaybetti geriye çöpleri kaldı. Monet dahil hepsi bu adadaki yönetci tayfadan daha iyiydi.

Ah ah Sanji Robin-chwan'ın böyle yaralandığını görseydi. Diamante'yi hiç meyvesine ihtiyaç duymadan oklava ile yufka hamuru gibi açardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık