Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 777: Zoro vs. Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin yine efsaneydi. Yaralanmasına üzüldüm :agla:

Zoro haki kullanacak galiba. Gözünü kapatıp açtığına göre. Ama madem haki ile bulabiliyordu ne diye bu kadar bekledi.

Roronoa Zoro

Adam hem açık vermiyor hem de dev boyutunda, üstüne fiziğini manipüle edebiliyor. Cidden çok sağlam meyvesi var Pica'nın.
Biri Fuji tek atar demiş de: Adam bi kayadan başka kayaya şıp diye geçebiliyor,adanın yarısı boyutundaki alana o meyveyi uygulayabileceğini sanmıyorum. Ya ince bi saldırı yapacaksın ya da Zoro'nun yapacağı gibi parçalanmadık yer bırakmayacaksın ki tutturasın :D
Edit: Bu arada Zoro uçuyormuş. -rastgele gülüş-

Üye silindi 1004

Şu Vivi Nami kırması gladyatör kız ve tek bacaklı oyuncak adamın ağlaması beni çok etkiledi. Mugiwaralar her yere insanlık götürüyor. Robin çok büyük hatunsun ya sen. Ben bu Zoro'yu çözemedim bi türlü, eskiden olsa çoktan kesmişti. 2 sene aradan sonra Zoro biraz şey bi adam olmuş, mongol ötesi. Eskiden de mongoldu bu adam ama, 2 sene sonra almış başını yürümüş. Pica bence Zoro'yu yenecek ve Barto gelip Pica'yı durduracak. Görenen bu şu an yani. Diğer türlü bi alternatif yok. Zoro, Pica'yla dövüşmek için fazla aptal. "Güçsüzlere zarar vermeyi bırak filan!!!" ayakları hikaye, Zoro biz senin yazınıda biliriz kışınıda affedersin ama, Viski Tepesinde yaptığın soykırımı unutmadık.

Oda'nın canı sıkılmış yemin ediyorum. Çok Attack on Titan izlemiş bence Oda bu ara, bu yüzden Zoro'ya kestirmek istedi Pica'yı. Yoksa Pica'nın rakibi Sanji'den başkası olamaz ki, Sanji olsa bu dövüş iki üç bölüm önce bitmişti. Ağzına ağzına indirmişti kara bacağı. Bence çok gereksiz bir bölümdü. Oda plot twist yapmak istiyor, Zoro kesecekmiş gibi gösteriyor. Lakin Barto kesecek Pica'yı buna adım gibi eminim. Zoro çok bozdu cidden eskiden en sevdiğim karakterlerden biriydi, şimdi sadece gıcık olduğum bir adam. Eskiden olsaydı Pica'yı beş bin defa keserdi. Şimdi ki Zoro sadece havalı sözler söylüyor o kadar. Eski Zoro kan içinde kalırdı ama, yıkılmazdı. Zaten sırf bu Arc, Sanji'ye özendiği için takım elbiseyle gezdi. Yazık ya. Güzelim karakteri bozdular. Kesinlikle bu sayıyı beğemedim, Zoro dövüşlerinin eski tadı yok cidden. Ben ki "Luffy'nin dövüşünü izleyip ne yapacağım, açarım Zoro'nunkileri okurum" diyen adamım, hiç zevk almadım bu bölüm. Zoro sen haksızsın ve sana laflar hazırladım. Mihawk'dan sonra çok bozdun, garip bi adam oldun. Şimdi kendini Attack on Titan sanırsın ama, dövüşlerin okunası izlenesi değil üzgünüm.

Pica-Vergo > Trebol-Diamente diye düşünüyordum bu bölüm iyice emin olmaya başladım.

Son sahnede gözünü aç kapa yapıp yerini buldu gibi sonra üzerine uççam diyor zıplıcak herhalde :/

Robin'in yaralanmasına üzüldüm ama bir baktım ki bir kaç sayfa sonra hiç bir şey olmamış gibi devam ediyor. Oda'nın saçma sapan edebiyatlarından bir tanesi daha neyse.

Bölümün adı, Zoro ve Pica ama ortada herhangi bir karşılaşma yok. Ayrıca Pica, Zoro'yu unutmuş bile olabilir, adam kendi çalıp kendi oynuyor ve o meyve ne lanet bir şey öyle.

Bir daha ki bölüm karşılaşma son bulacaksa Zoro'nun BAA'da yaptığı gibi bir Tatsumaki şovu yapabilir, dağı taşı parça pinçik eder. Ya da şu göz mevzusuyla Pica'nın yerini tespit etti ve sonraki sayıda işi bitirecek ama bunun olmasını nedense istemiyorum.

Opens dedikten sonra son karede kapalı gözü belirtilmiyor. Açılır dedikten sonra tekil konuşuyor herif açık gözünü daha da açacak hali yoktur umarım. :/
O değil de Usopp'un alttan görünümü iyi imiş. 3 burun... Yeni lakabı benden geldi. Sogeking yakışmıyor ona zaten. :/

Roronoa Zoro

Yalnız bir kolezyuma bakın bir de Pica'ya.. O kolezyumun içine rahat bir şekilde Hajrudin'in sığabildiği düşünüldüğünde Pica'nın büyüklüğü ortaya çıkıyor. Nerden baksan 15 kat daha büyük Hajrudin'den. Öyle kolay olmayacak gibi Pica'yı indirmek. Diamante'ye benzemez bu iş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık