Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke bu özellik Luffy'de de olsa.

Usopp'tan öyle bir şey beklemem açıkçası. Sonuçta kairoseki. Spoiler'da cücelere bıraktı Franky yazıyor. Cücelerin de bu işi yapabileceğinden şüpheliyim. Anlaşılan iş yine Franky'ye kalacak. Ya da Sabo da yıkarsa şaşırmam.
Spoilere bakmadım. Cücelere bıraktıysa cüceler yıkar o zaman. :D

Hani kapak hikayesi bitmişt?

Roronoa Zoro

Gerçek bir korsanla gerçek bir savaşçı kapıştı bu bölüm. Adam emaneti çekip topuğa sıkmış lan resmen HAHAHAH.
E tabii, gerçek savaşçı da acımaz, ikiye böler adamı böyle.
Zaten demir materyali ile kesemeyeceği belliydi, bu yüzden enerji saldırısı yaptı herhalde slash gibi (?)
Gaddar adam lazım bizim tayfaya ya :( Zori çok ama boş konuşuyor, şöyle birinin kafasını bal kabağı yaptığı görmedik. Luffy desen saf, Sanji desen cool adam. Böyle olmaz.Horoz-kun gelmeli.

Spoilere bakmadım. Cücelere bıraktıysa cüceler yıkar o zaman. :D

Hani kapak hikayesi bitmişt?
@acanin'nın spoiler resmi konusunda attığı ingilizce metinde Tontattalılar'ı fabrikayı yıkmak için yönlendirdiği sonra da bayıldığı yazılıydı. Artık gelince görürürz doğru mu anlamışım. Ben cücelerden öyle bir şey beklemiyorum :D

Allaha şükür bölüm iyi bu haftada şenlik var :D Kyros da tam bir savaş makinesi,çizimlerde gözlere verilen sinir görüntüsü felan adama çok yakışıyor.Diamante'nin havai fişek tarzında yaptığı saldırıya da Robin'in el atması güzeldi :good: Diamante'nin saldırısını yiyip ayakta kaldığı sahne de bayağı iyi çizilmiş. Bu Diamante'yi umarım Oda efendi öldürmeyi unutmaz .Flashback ile acıtasyonu verdi ve Diamante'nin kılıcı da kırıldı

Kaç haftadır Kyrosu ezikliyordum . Tarihin en güçlü gladyatörü heykeli dikilmiş adam bir şey yapamıyor :/
Diğer en iyi ünvanlı insanlara kötü örnek teşkil ediyor diyordum. Umarım lafları bana yutturur. :/

Gerçek bir korsanla gerçek bir savaşçı kapıştı bu bölüm. Adam emaneti çekip topuğa sıkmış lan resmen HAHAHAH.
E tabii, gerçek savaşçı da acımaz, ikiye böler adamı böyle.
Zaten demir materyali ile kesemeyeceği belliydi, bu yüzden enerji saldırısı yaptı herhalde slash gibi (?)
Gaddar adam lazım bizim tayfaya ya :( Zori çok ama boş konuşuyor, şöyle birinin kafasını bal kabağı yaptığı görmedik. Luffy desen saf, Sanji desen cool adam. Böyle olmaz.Horoz-kun gelmeli.
Bana normal kesti gibi geldi.

Tek atmaz herhalde daha biraz daha devam eder savaş. Bu ne o yere göre sığdıramadığınız Dofi tayfası teke gidiyor. Gelen geçen vs tekle sonuçlanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık