Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi google çeviri ile çevirdim franky sanırım fabrikaya girince bayılıyor. Bu da demek oluyorki fabrikayı başkası yıkacak 2 seçenek var 1. Burgess. güç gösterisi için 2. Sanji reis. geleceği yok ama insan bekliyor işte :/

Fabrikaya 1 bölüm verirler herhal. Burgess olabilir fakat nedeni yok adamın belki king Punch halleder. Yalnız büyük vsnin önündeki tek engel pica :/ onuda zori tekler gelecek bölüme

Şu arcın 30 bölümü çöp ya 30 çöp bölüm yayınlayacaklarına 30 bölüm vs ekleselerdi ne olurdu /: Gelen tek giden tek.

[video=youtube;YPLQOoPkgSM]https://www.youtube.com/watch?v=YPLQOoPkgSM[/video]

Şunu farkettim Oda zaman atlamasindan sonra hiç bir vsyi uzun cizmedi. Hata bunların yarısı tek :/ Vergo vs law olsun dofun tayfasi olsun balikadamlar keza :/

Kyros'un yeneceği zaten belliydi.Bakalım fabrikada nasıl bir sonuç bekliyor bizi.Haftayada Zoro vs Pica olur veya fabrikanın yok etme girişimi olur yani 3-4 haftaya Luffy vs Dof.

Roronoa Zoro

Fabrikayı Franky yıkmazsa Sabo yıkar.
+1. Sabo varken başkası o işi yapmaz orda. Sanji alakaya maydonoz. O Kidd'lerle Bigmom'u indirecek, ufak işlerle uğraşmaz reis :D

Haftaya ya fabrika, ya Zori :ehe: Ama fabrika aradan çıksa daha güzel olur. Zori de hevesimizi kursağımızda bırakacak zaten. Mr 1'ı geçtim, bir Kaku vs. si bile göremicez yüksek ihtimal. Diamante gibi mazisi olan bir vs. yi bile 1 bölümde bitiriyorsa bu adam, bu arcın vs. lerinden bir şey beklemeyelim. Neyse gari, ümitler Mingo vs. Luffy'ye kaldı bu arc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık