Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftaya 8 sayfa da Sabo fabrikayı yıkar.8 sayfa da bu Vs sonuçlanır. Üst yöneticilere 2 şer bölüm ayıracak demiştim,öyle olacak gibi görünüyor. Luffy vs leri uzun sürüyor.Çünkü hep kendisinden güçlüleri yendiği için power upun kralını alıyor.En aşağı 4 bölümde iner Dof. Tahmini 5 bölüm sürecek o vs . Daha Belamy'ye vurucak da Doffy ile muhabbet edicek ilk bölümde :D

kyros sağlam olsa ve bu 10 yıllık süre içinde oyuncak olmasaymış sanırım amirale denk olma ihtimali yüksek olurdu.
ama mangaka keşke böyle adamlarıda artık bizim tayfaya düşman etse ,iki tarafında iyi olduğu sırf rekabetten kaynaklı hayvani vs ler görmek istiyorum.

He ya şöyle savaş görem tam tadımlık. Diamenteye karşı hep bi sempatim vardı bu hafta kılıcı kırdırsada iyice arttı. Korsan acımaz çakal dövüşür:cool: Çok hoştu hele silahı çekip vurması saniye düşünmeden işte bu. Lakin işte şansızlığı Kyros var böyle bir adaya böyle bi yiğit gelme olasılı: 1/1000000 ama gelmiş işte. Yapacak bir şey yok bazen boyun eğmek zorunda kalırsın.
Franky zaten utanmasa Dof'un tüm tayfaya elden geçirecekti üstüne Senor gibi adamla öyle bi kapışmaya girince bayılması normal olabilir ama ben daha fazlasını isterdim yada çok fazla yükleniyok adama çok fazla yıprandı adamcağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık