Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçektende çok garip E:Oda Kyros ile Dimante ye en az 3 sayı ayırır diyodum tek sayıda bitirdi. Yıllık sayıya iyi bir arç yetişme telaşı tutmuş sanırım. Yada yine editörlerden fırça yedi :)
İnş. dediğin gibi bu sayıda bitmiştir son sayfada görmedim kyros galip falan yazmıyor. bu hafta ya sanji ya zoro vs lerini görsek artık insanı mangadan soğutuyorlar.

Doflamingo dayak yesin şu arc bitsin de artık nasıl olursa olsun. One Piece'i güncel takip etmek tam bir işkence.
+1

Bu arc cidden çok fazla uzadı. Kyross'un duellosu daha iyi olabilirdi esas şimdiki bölümlere ağırlık vermesi gerekirken saçma sapan konuları sakız gibi uzattıda durdu. Okuyucuda şevk falan bırakmadı valla Oda-kun

Roronoa Zoro

Aslında normalde Zoro'dan önce Sanji'yi görmeliydik. Mangaka Sanji tarafını 1-2 bölüme de gösterebilir. Normalde arc sonuna kadar ümidim yoktu ama böyle düşününce neden olmasın diye düşünüyorum. Çünkü Mingo yenildikten sonra Sanji'yi göstermenin manası yok bence. Mingo olayından sonra tayfanın hemen bir araya gelmesi lazım ki aksiyon devam etsin. Öteki türlü Mingo yenilecek, Bigmom tarafını nerden baksan 10 bölüm gösterirler.. Çok uzar gibime geliyor.

Bak hafiften heves yaptım şimdi Sanji'yi görecez diye :D

Roronoa Zoro

Ben Mom'u indirip Zou'da buluşacaklar diye tahmin ediyorum. Dressrosa'ya tekrar gelmeleri vakit kaybı olur zaten. Direkt geçsinler Zou'ya.

Roronoa Zoro

Ne Sanji'si ya, ben Nami'yi özledim :|
Ayrıca Big Mom'ı indirip Zou'ya mı geçiyor Sanji?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık