Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın gücü hakkında nasıl yapılıyor bu çıkarımlar çok ilginç. Seviyesini görebileceğimiz hiçbir şey yapmadı ama amirale yakın Doflamingodan üstün görülüyor.

Adamın gücü hakkında nasıl yapılıyor bu çıkarımlar çok ilginç. Seviyesini görebileceğimiz hiçbir şey yapmadı ama amirale yakın Doflamingodan üstün görülüyor.
Zamanında daha derssrosa arcı başlamadan Aokiji'nin buzundan çıktı diye Dof'u amiral seviyesi görmekle , Amiralle savaşıp kaybetmeyen adamı görerek bu çıkarımı yapmak makul olabilir.

Bana kalırsa Doflamingo'da amiral gücünde bir adam , bunu sadece kişisel güç için demiyorum adamın varlığı bile yonkoulardan sonraki en güçlü korsan grubu gibi görünüyor.Dof'un bir üstü yonkou oluyor yani.

Luffy'de bu müttefikleriyle adım adım yonkou olmaya doğru gidiyor, önce BBA'daki arkadaşları sonra burdaki korsan ittifakı felan bir tek kişisel güçlenmesi kaldı adam mini yonkou.

Sylar

Usopp'un tipinden korkup bayılan Sugar'ın; Akainu, Beyazsakal gibi adamların ciddi yüzünü görünce bitkisel hayata gireceğini düşünüyorum.

Şu sugar + law olayını savunan kisilere göre perona lawa ihiyac duymadan :shanks wb kaido falan aynı anda tekler hepsini :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık