Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Ben bu bölümü hiç beğenmedim. Ace'i kurtar Arclarını saymazsak, ilk defa elalem dövüşlere bu kadar çok bulaştı. Sanji the Adam kaç senedir yok. Hayır tamam belki Oda aynı döngüyü kırmak için bunu yaptı. Lakin ilk defa tayfa dışında bu kadar çok bulaşan oldu işlere. Eskiden bi iki kişi olurdu. Şimdi bir ton herif karıştı. Ben biraz eski kafalıyım belki ama, tüm elalemi bizim tayfanın tokat manyağı yapmasını istiyorum. Keyif alamıyorum. Eskiden bizimkiler gelir, tüm adaletsizleri önce karizmatik poz verip, üstüne döverdi. Tamam yeni karakterler yeni dünya ama, SANJİ yok. Onun o adaleti, tarzı ve karizması olmadan serinin tadını alamıyorum. Ace'i kurtar Arclarını insan kabulleniyordu, çünkü özel bi durum vardı. Şimdiyse, Oda göz göre göre tayfayı ikiye böldü ve senelerdir tayfanın yarısını göremiyoruz. Ben Brook, Nami ve ismini hatırlamadığım doktor geyik çocuğu özledim. Evet adamları o kadar uzun zamandır görmüyoruz ki, isimlerini unutmaya başladım. Geyik çocuk kızma bana, kalbimdesin seni unutrsam kurusun. Ayrıca bu bölümü beğenmedim, dövüş bile o kadar sığ geldi ki bana. Tek bacağı olmayan adam nasıl dövüş kazanıyor, galiba adam Shanks'ın kayınçosu? Bu Arc'ın bitmesini ve tayfanın bir araya gelmesini istiyorum artık, çok üzlüyorum. Sanji sen var ya taçsız kralsın.

Luffy anca crocoyu gear 2 açtığı zaman geçiyordu. İş böyle olacak bence. Şimdilik Luffy şansına yenecek dof seviyesine yaklaşacak söyle düşünün
Amiral 10
Dof 9
Luffy 8
İman power luffy 9.1

Aynen öyle. Ne yaparsa yapsın Luffy bir amiral etmez. :/
Arkasından azıcık ittirsek ha belki belki ucundan başından olur:D
Valla etmeyecek gibi E. oda 2'ye 1 kapıştırmayı sevmem dese de kapıştırmak zorunda kaldı ve hala Luffy evcilik oynarken Law orda ölümüne kapışıyor(zaten bi ölmediği kalmadı birde Dof bacak alırsa bu arkadaşımızdan oh mis :S) ve büyük ihtimalle yaptığı son saldırı ileriki zaman diliminde Dofta sıkıntı yaşatacak. Neyse Mangaka gösterdi işte Luffy paşanızı her zaman olduğu gibi çıkartamadım teke tekte boss'un karşısına ve sizde anlayın işte yormayın beni dedi:D
Amirallik şu denizlerdeki yeri belli yeni dünyada biraz falso verdi doğal olarak ama amiral demek ''oh yeah!!!''
Luffy'nin amiral olması görkemli bir İmp. savaşında olacak ve hep merak ettiğim şu;
Tamam Kaidoya ve başika bir İmparatoru 3 süpernova olarak Luffy Law ve Drake girişir hoşta olur ama şimdi,
Bir Marcoya Jozuya da mı ikişer üçer girişecekler? Ee şu şartlarda öyle ama bana garip kaçıyor, ne olacak Zoro ve Bepo ikisi kafa kafaya verip mi girişecek, düşünmesi komedi:ehe: La gelsin şu Yonko artık be. Görem bakam nasıl savaştıracak karekterleri.

Valla etmeyecek gibi E. oda 2'ye 1 kapıştırmayı sevmem dese de kapıştırmak zorunda kaldı ve hala Luffy evcilik oynarken Law orda ölümüne kapışıyor(zaten bi ölmediği kalmadı birde Dof bacak alırsa bu arkadaşımızdan oh mis :S) ve büyük ihtimalle yaptığı son saldırı ileriki zaman diliminde Dofta sıkıntı yaşatacak. Neyse Mangaka gösterdi işte Luffy paşanızı her zaman olduğu gibi çıkartamadım teke tekte boss'un karşısına ve sizde anlayın işte yormayın beni dedi:D
Amirallik şu denizlerdeki yeri belli yeni dünyada biraz falso verdi doğal olarak ama amiral demek ''oh yeah!!!''
Luffy'nin amiral olması görkemli bir İmp. savaşında olacak ve hep merak ettiğim şu;
Tamam Kaidoya ve başika bir İmparatoru 3 süpernova olarak Luffy Law ve Drake girişir hoşta olur ama şimdi,
Bir Marcoya Jozuya da mı ikişer üçer girişecekler? Ee şu şartlarda öyle ama bana garip kaçıyor, ne olacak Zoro ve Bepo ikisi kafa kafaya verip mi girişecek, düşünmesi komedi:ehe: La gelsin şu Yonko artık be. Görem bakam nasıl savaştıracak karekterleri.
Yok valla arkasından azıcık ittirmeyle olacak gibi değil.:ehe:

Bizimkilerin acilen p-up alması gerekiyor yoksa Zoro+Bepo vs Marco olması gayet muhtemel duruyor. :ehe:

Yok valla arkasından azıcık ittirmeyle olacak gibi değil.:ehe:

Bizimkilerin acilen p-up alması gerekiyor yoksa Zoro+Bepo vs Marco olması gayet muhtemel duruyor. :ehe:
p-up kralını alsa Zoro yine teke tek kapışamaz o İmp savaşında Marco ile. Hele Sanji kapışır mı sanıyorsun bi Jozu ile?:D
Birde tek bizim tayfa mı savaşacak 2 tane daha süpernova tayfası var. ben Zoro + 2 kişi birlikte dalmalarından korkuyom:ehe:

Arkadaş bu dof'ta denyo...sanji'yi, law'ı ve luffy'i denk getirdin kes kopart gitsin her taraflarını. Yoo önce tarih ve felsefe dersi, sonra dertlerden dem vurma, maziyi anma derken arada bir kol alma...en sonunda da yenildi olacak dof. :mincika:

Tabii uzatırsan ve rakiplerini gaza getirirsen, bu geçen zaman zarfında millet senin açığından yararlanır luffy ve law gibi, işte böyle red hawk ve injeksiyona maruz kalırsın. Birde bu injection'dan bir teknik çıkarsa, yandı gülüm keten helva:alkis:

Oda, dof'u da diğerleri gibi yendirecen bari komik mazeretler, nedenler ve ortamlar yaratma (su ve plastik bulamadı, bakalım ne bulacak oda, yeni teknik çıkacak bilmediğimiz herhalde). Her arc aynı mavra, adamların beni böyle yenersiniz veya yenmek için böyle yapmalısınız demediği kalıyor bir tek. Enel, crocodile ve ekseriyeti.:üzgünüm:

Bence Dof arcı nın bu kadar sürmesi ve law ile hatta neredeyse adanın yarısının kavgaya karışmasının sebebi DOf un gücünden değil Oda nın bu arc sonunda muhtemelen bir şeyleri açıklayacak olmasından artık D. nın ipucunu mu verir yoksa OP in ne olmadığını mı gösterir ama bu nedenle bu arc hem çok sürdü hemde haddinden fazla kişi karıştı.

Herkesin fikri vardır tabi güöç dengeleri hakkında ama Luffy 2 sene Haki eğitimi aldı ( hatta 1,5 sene de rayleigh adama verecek bir şeyi kalmadığından yalnız bıraktı onu ) + Conquerer Hakisi var bu çevirilerde felan farklı anlaşılıyor ama Kral haki felan değil anlamı fetheden hükmeden "Ruler " şeklinde detaylanabilir. Bu nedenle savaşırken içinden güç patlaması olması , milleti şaşırtması yada şu anda logia olmayan bir amirali ( Garp gib birini yada Fuji ) alması çok zor değil. Luffy direk olarak vurabildiği her adamı alır bu kadar basit, :(çünki kaba kuvvet dövüşünde ve dayak yemeye müsaitlik açısından en iyi meyve onda. adam lastik ya isterse çelik kadar sert oluyor ister pamuk gibi yumuşak oluyor )

Hakisinin Roger seviyesine gelmesi için bi 2 seneye daha ihtiyaç varbence. O zaman işte yonkou amiral mamiral seviye felan ölçmemize gerek kalmayacak. muhtemelen bu arc sonrası yada benim daha çok beklediğim wano arcında Time skip olacak ve orada iyice haki uzmanı olacak

Birde yukarıdaki yazdıklarıma ilaveten...sabo, dof'u hangi teknik ile nasıl yenecekmiş yazsınlarda bizde aydınlanalım. Haki'yi kullanabilmesi için ve yakın vuruşlar için rakibine yaklaşması lazım, dof'ta bu meyve olduğu sürece zor gözüküyor. Dof'un kendisi isterse yaklaşabilir sabo, sanji dövüşünde olduğu gibi, kaldı ki orada dof'un yakın dövüş ve fiziksel gücüyle ilgilide biraz ipucu aldık. Jozu, smoker, moria ve buzdan kurtulması ile Aokiji olaylarıda küçük notlar, daha bu kişilerle gerçek bir dövüş yapmadan postasını koydu.

Roronoa Zoro

Birde yukarıdaki yazdıklarıma ilaveten...sabo, dof'u hangi teknik ile nasıl yenecekmiş yazsınlarda bizde aydınlanalım. Haki'yi kullanabilmesi için ve yakın vuruşlar için rakibine yaklaşması lazım, dof'ta bu meyve olduğu sürece zor gözüküyor. Dof'un kendisi isterse yaklaşabilir sabo, sanji dövüşünde olduğu gibi, kaldı ki orada dof'un yakın dövüş ve fiziksel gücüyle ilgilide biraz ipucu aldık. Jozu, smoker, moria ve buzdan kurtulması ile Aokiji olaylarıda küçük notlar, daha bu kişilerle gerçek bir dövüş yapmadan postasını koydu.
Law bile B. Haki ile Dof'un pençelerinden korunabiliyor, hakiyi böylesine hayvanımsı kullanan biri sence korunamaz mı? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık