Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

@Shiryuu of the Rain
İyi de saldırının çok güçlü olması için aynı zamanda hız da gerekiyor.Ne kadar güçlü olursa olsun demişsin fakat güçlü olabilmesi için hız şart oğlu şart aslında. :/ Ha Enel vs'si mantıklıdır falan diye savunmuyorum zaten ama sadece hız mevzusuna takıldım ben o kadar. :ehe:
Tamam Mustafa tamam :)

Buradaki örneklerden belli olduğu üzere Akainu ile biraz zor savaşır Doffy, kısa zamanda perte çıkar, amiral seviyesi yoktur.

Şimdi şöyle denklemler oluşmuş. Dof = Luffy + Sabo (bu en garibi). Dof= amiraller. Sabo<Dof, Luffy>Amiral(with iman power). Şimdi Kardeşim öncelikle Sabo Dofu çok ama çok fena döver burası kesin. İkincisi Dof= Amiral derken diğerlerini (Kİzaru,Akainu) demiyim hadi Fujiyle eşit demişsin ama Fuji Mihawkı alır diyorsunuz. Sİz şimdi Doflamingo Mihawkı döver mi diyorsunuz??? Tamam fansınız anladık da serinin de bir gidişatı bir hesabı var Luffy Dofu dövecek diye anlık patlamasını amiral üstü yapmışsınız , Doflamingo handikaplı demişsiniz de Luffy de Bellamynin varlığını koyduğu son saldırıyı direkt alıyor yani. Ha diyeceksiniz ki koka yaptı Luffy, Ayrıca dof da injection yedi lawdan. Bana göre 200m ödülü olan adamın ''son saldırısı'' kim olursa olsun etki ederdi. Ayrıca yine bana göre Luffynin varlığını koyduğu son saldırı Doflamingoyu indirecek.

Amiral ve Yonkou seviyeleri arasında uçurum yok. Luffy amiral seviyesi olduğu zaman Yonkou ile bir süre başa baş mücadele edebilecek düzeye gelmiş demektir. Ancak Luffy şu anlık bu seviyeden uzakta. Doffy'i yendiği zaman dahi amiral seviyesine ulaşmış olmayacak. Son arc'da Luffy'nin yonkou seviyesi olacak diye düşünürsek; amiral seviyesi olması için sondan bir önceki arc'a kadar beklemek gerekecek. Benim düşüncem bu yönde.
İki yıllık eğitimleri tayfaya neler kattı henüz tam olarak göremedik ama Big Trio ve Franky haricinde tüm tayfanın Doffy'i gördüğünde ağladığı düşünülürse Dressrosa'ya Akainu gelse tayfa arkasına bakmadan kaçar şu an ki durumuyla.

Schibukai seviyesi diye bir seviye olmadığı için o konuya hiç değinmek istemiyorum. Moria, Buggy gibi gereksizlerde schibukai oluyor, Mihawk, Doffy gibi amiral seviyesine yakın adamlarda. Orantısızlık diz boyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık