Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bi ara dof' tayfası wb' tayfasını alır muhabbetleri dönüyordu hey gidi günler hey :artiz:
Maalesef halen dönüyor. Baksana doflamingo ve ailesi nelerle mücadele ediyormuş. Benim bildiğim mücadele karşılıklı olur. Kum torbası vs boksör izliyoruz şu ana dek. En azından varlık gosterebilselerdi bari. Ha doğru pica iyi saklanıyor allah var

Koskoca sitede bir tane düzenleyeci çıkmadı be :( Nasıl yapılıyor bu manga düzenleme öğreneyim de ben yapayım bari. Arkadaş çeviriyi de paylaşmış ama ses yok kimsede.

Tayfanın çoğunluğu yaşını başını almış büyük çoğunluk 40+ yaşında. Meyveyi yedirse sadece meyve avantajı olur oda hakiye bakar. Hele ki yaşına göre gelişimde sınır tanımayan Luffy gibi biri 5 yılda nasıl bir duruma gelirdi bir düşünün.
Olay 40 yaş olayı değil ki, bu dof arkadaş luffy değil. Plan, proje adamı, luffy ise hurra kk olacam diye yola çıkan birisi. Luffy ve ekibinin alacağı 5 yıldaki yolu, dof planları ile bulacağı meyveler ile ve mera mera'da yaptığı gibi pusuya yatarak alır. Bu dof ope ope ve mera mera meyvelerini tereyağından kıl çeker gibi elde etmiş biri, sugar'ı söylemiyorum bile. Yaptıkları yapacaklarının garantisi, dof'ta kendi çapında one piece'de başa oynuyor, daha elinde kozda var ayrıca dünya hükümetine karşı, bildiği sır.

Bu bağlamda luffy ve tayfasını, dof ile bir tutmamak gerekir. Luffy kk olacam diye çıkmış yola mevlam kayıra.

Olay 40 yaş olayı değil ki, bu dof arkadaş luffy değil. Plan, proje adamı, luffy ise hurra kk olacam diye yola çıkan birisi. Luffy ve ekibinin alacağı 5 yıldaki yolu, dof planları ile bulacağı meyveler ile ve mera mera'da yaptığı gibi pusuya yatarak alır. Bu dof ope ope ve mera mera meyvelerini tereyağından kıl çeker gibi elde etmiş biri, sugar'ı söylemiyorum bile. Yaptıkları yapacaklarının garantisi, dof'ta kendi çapında one piece'de başa oynuyor, daha elinde kozda var ayrıca dünya hükümetine karşı, bildiği sır.

Bu bağlamda luffy ve tayfasını, dof ile bir tutmamak gerekir. Luffy kk olacam diye çıkmış yola mevlam kayıra.
Dofly 19 yaşında ve bu konumda olsa şimdi dediklerin olabilirdi.

Planı programı hiç bir halta yaramayacak. Karşısında genç ve güç potansiyeli yüksek bir rakip var. İstediği gibi meyve kovalasın iş meyvede bitmiş olsa idi Karasakal şu an tek olurdu. Yonko monko duymazdık ortada. Ben meyvenin antisi haki potansiyeli çok yüksek birinden bahsediyorum sen Dof meyve toplardı diyorsun. Sizin dediğiniz geçerli olmuş olsaydı Dof şuan ne mera mera yı kaptırırdı ne de ortalık bu kadar karışırdı. Dof'un buraya kadar gelebilmesinin nedeni şantaj ile planlarını yapabilmesi ve flashbackte de gösterildiği gibi Law'ın Vergo'ya denk gelmesi yani şanslı olması. Hükümetin kanatları altına girdiğinde de kimse işine karışamamış.

40 yaşına gelmiş hala yonkou indirebilmek için plan yapan birinden bir şey olmaz.Zaten sırf planla da bu iş olmaz.
En önemli şey güç.Güç var mı yok.
Ayrıca meyve bulmak gibi bir planı olsaydı Dof'un o mera mera'yı yedirirdi hemen birisine.Ya Trebol'de meyve olmasın yesin Mera Mera'yı ya da Diamante yesin gene bir şey farketmezdi.Çöp adam az güçlü çöp olurdu.
Bir Yonkou'yu hele de Kaido gibi bir psikopatı böyle on yıl plan yaparak meyve çalarak çırparak çöp adamlarınla indiremezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık