Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yukarıya da yazdım, yine yazıyorum. Mugiwara tayfası 5 yıl sonra Dof Ailesi ile karşılaşsa yine yenilir, yine yenilirdi. Dof Ailesinde tek atmaya müsait bir sürü karakter var ve bunlara k. haki bile çare olamıyor, defalarca gördük bunu. Dressrosada Dof Ailesi yerine WB tayfası olsa çoktan bitmişti arc.

Luffy - Law - Zoro - Sanji - Franky - Usopp - Nami - Chopper - Brook - Robin
Hakuba - Chinjao - Hajrudin - Bartolomeo - Ideo - Sai - Boo - Funk Kardeşler - Kolezyumun Diğerleri
Cüceler - Kyros - Lepanto

Dof Ailesi, hem Violet gibi hainlerle, hem cücelerle, hem halkla, hem devrimcilerle, hem denizcilerle, hem korsanlarla, hem de diğer krallıklarla mücadele ediyor.
Yav he he.

Yukarıya da yazdım, yine yazıyorum. Mugiwara tayfası 5 yıl sonra Dof Ailesi ile karşılaşsa yine yenilir, yine yenilirdi. Dof Ailesinde tek atmaya müsait bir sürü karakter var ve bunlara k. haki bile çare olamıyor, defalarca gördük bunu. Dressrosada Dof Ailesi yerine WB tayfası olsa çoktan bitmişti arc.

Hakuba - Chinjao - Hajrudin - Bartolomeo - Ideo - Sai - Boo - Funk Kardeşler - Kolezyumun Diğerleri

Dof Ailesi, hem Violet gibi hainlerle, hem cücelerle, hem halkla, hem devrimcilerle, hem denizcilerle, hem korsanlarla, hem de diğer krallıklarla mücadele ediyor.
Arkadas fan olunur da bu kadar olunmaz ya :D 5 yıl sonrası nedir yani, tayfa yine alırdı sadece zorlanarak out dediğin hiç biri out olmamış ayrıca. Sanji dovusebilir, jora yenildi robin out? Garip bi mesaj olmuş yani

buna benzer bir şeyler yazmıştım bir kaç ay evvel. Aman dikkat et yani bak tepkiler başlamış bile. Hele 2 kişi varki tartışmanın adabını bilmeyen.

Dediklerine gelince; 5Y sonrası demek çok izafi olur güç artışı için ama sen One Piece'in ilerleyişine bakarak mantıklı bir çıkarım yapıyorsun bana görede. Çünkü önümüzdeki 5 yılda herhangi bir yonkouyu Luffy'e dövdüreceğine inanmadığım için haliyle tayfanın tek başına Dof ve tayfasını yenme olasılığı yok bana görede.

Doğru diyorsun Beyazsakal Tayfası olsaydı şimdiye yukarda saydığın ittifaktakilere toplu mezar yaparlardı.

O değilde Bellamy nasıl Dofun tayfasına giremedi anlamadım.çoğu ezikten daha iyi. En azından machviseden veya buffalodan iyidir

@Reiper
5 yıl sonra gibi bir durumda, sadece Luffy ile Zoro adaya uğrar. Bir güzel hepsini öper giderler, fazlasına gerek bile olmaz.
Öyle bir durumda dof ve tayfasıda güç olarak yerinde saymayacak herhalde, tek taraflı bakmayalım:p dof güç, kuvvet için yanıp tutuşan biri, adamın deli planları var büyük ihtimal, bunun için yeni meyve ve güçlü karakrerlerde ekleme ihtimali var tayfasına.

Onu geçtim, adam mera mera'yı bedava verdi göz göre göre, halbuki lawgiller mecburen dressrosa' ya geleceklerdi zaten, smile fabrikasını yok etmek için;)

Öyle bir durumda dof ve tayfasıda güç olarak yerinde saymayacak herhalde, tek taraflı bakmayalım:p dof güç, kuvvet için yanıp tutuşan biri, adamın deli planları var büyük ihtimal, bunun için yeni meyve ve güçlü karakrerlerde ekleme ihtimali var tayfasına.

Onu geçtim, adam mera mera'yı bedava verdi göz göre göre, halbuki lawgiller mecburen dressrosa' ya geleceklerdi zaten, smile fabrikasını yok etmek için;)
Gayette yerinde sayacak. Sürekli gelişim olmuş olsaydı gençlerin hiç şansı olmazdı. Dof dediğiniz adam 41 yaşında daha nereye gelişecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık