Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 774: Tontatta Birlik Lideri Leo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Prensesin meyvesi baya iyiymiş. İyileşme süreçleri hızlı olursa aksiyon tam gaz devam edecek gibi duruyor. Hadi bakalım hayırlısı.

Edit: Yalnız şu serideki en saçma meyveye sahip kişi bence Jora bu karaktere acayip uyuz oluyorum anime de seslendirenede zamasu muhabbetine de. Gereksizin tillahı bir karakter.

Sanırım haftaya kapak hikayesi bitiyor. Şimdiye kadar önemli bir şey olmasada kapak hikayesinin sonu neye bağlanacak merak ediyorum.

Kyros tarafında ise: Kyros'un yanında Rebecca'nın olmasıyla ayrıca zemin şartlarıyla birlikte Kyros zor durumda kalıyordu.
Geçen hafta hatırlarsak Diamante Kyros'u geçip direk Rebecca'ya saldırmıştı. Bu yüzden Robin de Diamante'ye adil bir
şekilde dövüşmediğini söylüyor. Robin daha sonra Kyros'a arkanı düşünme Rebecca benimle birlikte diyor. Kyros'ta teşekkür
ediyor vs.

Anladığım kadarıyla Robin dövüşe katılmayacak. Sadece dövüşün Kyros ve Diamante arasında bire bir sürmesini istiyor.
Diamanta kaçak dövüşür de Rebecca'ya saldırırsa diye Rebecca'nın yanında olacak. Haftaya başka bir şeye değinmesse Diamante
gidici. Tabi bu dövüşü 2 haftaya da yayabilir.

Tontatta prensesini bu bölümde aradan çıkardığı iyi oldu. Ayrıca prensesin gücü de bayağı iyi. Law'a yardımı dokunur mu bilemem.
Luffy konusunda ise: Dayağı yer bitkin düşer sonrada gelir prenses gözyaşıyla tekrar iyileştirir muhabbeti bana olmaz gibi geliyor. Oda, ikiye bir mücadele adil değil diyen bir adamken, 2 tarafta zarar alıp limitlerini zorlamışken, gelip Luffy'yi prenses ile iyileştirir Luffy de son darbeyi böyle vurursa hem bu düşüncesine ters hemde Luffy'ye hakaret olur. Luffy limitlerini zorlasın düşsün kalksın öyle yensin ama bu şekilde yenmesin.

Prenses iyileştirme gücünü, herşey sona erip ülke Dof'tan kurtulduktan sonra sevinç gözyaşıyla yaralıları iyileştirmek için kullanabilir. Bu daha çok olası geliyor.

Yine prenses tuu-kakacılar gelmiş. Buralar krallık illa ki prenste olacak prenseste olacak ne bekliyorsunuz? Bayan olmalarında dolayı
ağlamaları da normal. Bence hiç bir sıkıntı yok. Millet eleştirecek boş boş şeyler arıyor.

Alpamis

Sanırım haftaya kapak hikayesi bitiyor. Şimdiye kadar önemli bir şey olmasada kapak hikayesinin sonu neye bağlanacak merak ediyorum.

Kyros tarafında ise: Kyros'un yanında Rebecca'nın olmasıyla ayrıca zemin şartlarıyla birlikte Kyros zor durumda kalıyordu.
Geçen hafta hatırlarsak Diamante Kyros'u geçip direk Rebecca'ya saldırmıştı. Bu yüzden Robin de Diamante'ye adil bir
şekilde dövüşmediğini söylüyor. Robin daha sonra Kyros'a arkanı düşünme Rebecca benimle birlikte diyor. Kyros'ta teşekkür
ediyor vs.

Anladığım kadarıyla Robin dövüşe katılmayacak. Sadece dövüşün Kyros ve Diamante arasında bire bir sürmesini istiyor.
Diamanta kaçak dövüşür de Rebecca'ya saldırırsa diye Rebecca'nın yanında olacak. Haftaya başka bir şeye değinmesse Diamante
gidici. Tabi bu dövüşü 2 haftaya da yayabilir.

Tontatta prensesini bu bölümde aradan çıkardığı iyi oldu. Ayrıca prensesin gücü de bayağı iyi. Law'a yardımı dokunur mu bilemem.
Luffy konusunda ise: Dayağı yer bitkin düşer sonrada gelir prenses gözyaşıyla tekrar iyileştirir muhabbeti bana olmaz gibi geliyor. Oda, ikiye bir mücadele adil değil diyen bir adamken, 2 tarafta zarar alıp limitlerini zorlamışken, gelip Luffy'yi prenses ile iyileştirir Luffy de son darbeyi böyle vurursa hem bu düşüncesine ters hemde Luffy'ye hakaret olur. Luffy limitlerini zorlasın düşsün kalksın öyle yensin ama bu şekilde yenmesin.

Prenses iyileştirme gücünü, herşey sona erip ülke Dof'tan kurtulduktan sonra sevinç gözyaşıyla yaralıları iyileştirebilir.
Bu daha çok olası geliyor.

Yine prenses tuu-kakacılar gelmiş. Buralar krallık illa ki prenste olacak prenseste olacak ne bekliyorsunuz? Bayan olmalarında dolayı
ağlamaları da normal. Bence hiç bir sıkıntı yok. Millet eleştirecek boş boş şeyler arıyor.
Bence de takılacak noktalar oralar değil. Şu iyileştirme olayında ise Luffy ile Dof'un dövüş atacağı yerde Prensesin işi ne :D Bence o iyileştirme olayı arc sonu gerçekleştirilecek. Bizimkilerin büyk ihtimal kaçmaları gereken durum olucak. Bunun için de dinç olmaları gerekiyor gibi geliyor bana.

Yine boş beleş, bi daha görmeyeceğimiz bi karaktere 1 bölüm harcamışız. Diğer bölüm görmeyiz umarım, tek temennim bu.

Bence de takılacak noktalar oralar değil. Şu iyileştirme olayında ise Luffy ile Dof'un dövüş atacağı yerde Prensesin işi ne :D Bence o iyileştirme olayı arc sonu gerçekleştirilecek. Bizimkilerin büyk ihtimal kaçmaları gereken durum olucak. Bunun için de dinç olmaları gerekiyor gibi geliyor bana.
Aynen öyle arc sonuna tüm dövüşler bittikten sonra iyileştirir diye düşünüyorum. Ayrıca dediğin gibi kaçmaları da gerekiyor. Adada amiral var. Gerçi Fujitora'nın ne yapacağı da belli olmuyor.

Roronoa Zoro

Vücutta var olan yaraları iyileştiriyor. Yarayı iyileştiriyor bakın; kopan bir şeyi yerine geri getirmez :D
Örneğin: Ace'in içindeki boşluk, o bölgedeki yanan hücreleri iyileştirebilir fakat yeni bir gövde vermez Ace'e.
Yalnız bölüm aşırı kötü lan. Cidden çok uyduruktu.

Güzel bir şekilde Tontattaları aradan çıkardı. Prenses, Law'a yardım eder. Artık güzel mücadeleler görmek istiyorum.

Yine boş beleş, bi daha görmeyeceğimiz bi karaktere 1 bölüm harcamışız. Diğer bölüm görmeyiz umarım, tek temennim bu.
Kardesim bak ben sana bagliyim prensesin onemini iyi oku tamam.

1) prenses lawi iyilestirir (kolsuz law yarim law gucunde dersek)
2) big mom ile ilgi arc sonu olaylar olur (sanjigil bosuna gormedi o gemiyi)
3) law ve luffyler big moma yolculuga cikar (belki arada 1 2 arc)
4) belki 3 lu ittifak yaparlar su manyetikle (adini hatirlayamadim)
5) sonuc olarak bizim tayfa tek alamaz bigmomi biliyoruz

JamesLogan

Kopan kol yara mıdır kardeşim ?

"İyi okudum"da 1. kısım hariç önemini anlayamadım. Çok önemli bir karakter olsa bile bölüm rezildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık