Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 774: Tontatta Birlik Lideri Leo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Guzel bolumdu yine. Mansherry cok tatli bir sey cikti, Leo tam bir problem ama tayfanin alayini zimbaladi bir birine. Bizim Nami, Brook, Chopper uclusu yapamadi bu kadar rahat... Robin'in gideri de oldukca iyiydi artik bir savassada gercek gucunu gorsek!

Prenseslerden bıktım.
Daima onları kurtarmak zorunda olan ve acı çekmiş topluluklardan bıktım. :/
Kapak hikayesinden aşırı bıktım.
Kyros en güçlü gladyatör hala oyalanıyor. Bacağı olmasa bile umutlarım yüksekti.
Prenses ve halkı mario dan fırlamış.
Olaylar çok yavaş ve gereksiz uzuyor. Crocodile ekibi bile daha mantıklı ve güzeldi. Mücadele mücadeleydi.
Amiral desen çok pasif :/ Orada halk ne durumda adam kumar derdinde .
Akainu duymuyor mu burada olanları ? Rapor edilmiyor mu :/

Her neyse normal bir Op bölümü.

Prenses Dof kavgasından sonra Luffy'i iyileştirecek. Bu durumda işler hızlanacak. Bu arc sonu efsane olur.

Bu arada prensesin meyvesinin bütün yaraları iyileştirebildiği söyleniyo. Law'ın kopan kolu yara değil bakarsın oda sıvamak için söyle yapabilir. Law kendi kolunu yerine takar fakat kol işlevsizdir aradaki bağlar falan belki prenses o bağlardaki hasarları iyileştirir.

Bu arada prensesin meyvesinin bütün yaraları iyileştirebildiği söyleniyo. Law'ın kopan kolu yara değil bakarsın oda sıvamak için söyle yapabilir. Law kendi kolunu yerine takar fakat kol işlevsizdir aradaki bağlar falan belki prenses o bağlardaki hasarları iyileştirir.
Hatta Leo bağları diker, prenses iyileştirir. Güzel fikir aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık