Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 774: Tontatta Birlik Lideri Leo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arc bu kadar uzamasında bir suçlu da akainu. Gelsene kendin ne gönderiyorsun boş amirali :/ Yahu adam önünü göremiyor adaya savaşsın diye yolluyorsun :/ Hayır kendin gelemiyorsun bari Kizaru yu gönder :/ Fuji amiral ama ne halkı koruyor ne savaşıyor gezmeye gitmiş heralde.

Yav neyini begenmiyosunuz arkadas. Kestirip atiyosunuz. Bolum kotu , meyveler sacma arkadas sen hic kukla diye bisey duymadinmi yada kolunu dene bakim kesmeyi iple. Prensesin meyveside biseye yariyacakki gosteriyor 'Oda'. Ben zaten one piecete ne dovusleri nede arclari bir konudan ustun tutmam. Oda 1.bolumde duydugunu finalde ogrenecek olman zaten o baglamadimi bizi one piece'e. Cok ornegi var biride iste bu prensesin meyve law yada baskasini kurtacak belli... konuya odaklanma genis dusun.

Prensese bakınca Luffy"nin kopucak bi tarafları galiba :) Eğer uzuvları iyilestirebiliyosa Shanks"a gün doğdu :( Prensesin iyilestirme sınırıda vardır muhtemelen bi kaç sefer filan.Teach"in Marco"nun meyvesiyle bunu kombine yaptığını düşünün bide süper :)

Prenses meyve mi yemiş okumadım resimlere baktım.Ama yeteneği iyi,tam support.Ceb sodası gibi boyu var zaten,sağlam darbeler mi yedin ? 2 ağlasın sen dövüşe baştan başla karşısı handikalplı :D Gereksiz olmayan prenses gördük ilk defa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık