Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773: Çift Kişilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Monster trio harici tayfa üyelerinin belli bir güç seviyesinde olduğunu gördüğümüz güzel bir bölüm:D Hakuba nerden baksan bir Kor eder, Robin'in hazırsız yakalarsa (eski suikastçi den beklendiği gibi) etkisiz hale getirir:gamyon: Kimin lafıydı hatırlamıyorum ama demeden edemicem hepimiz bartoyuz:ehe:

JamesLogan

Sezarın hakkı Sezara diye bir laf vardır :D Robin bu sayıda iyi iş çıkardı inkar etmemek lazım Hakuba'nın hızı yabana atılıcak bir şey değil.

Monster trio harici tayfa üyelerinin belli bir güç seviyesinde olduğunu gördüğümüz güzel bir bölüm:D Hakuba nerden baksan bir Kor eder, Robin'in hazırsız yakalarsa (eski suikastçi den beklendiği gibi) etkisiz hale getirir:gamyon: Kimin lafıydı hatırlamıyorum ama demeden edemicem hepimiz bartoyuz:ehe:
O söz, GncGLSN'in. :D

Robin'in Hakuba'yı fark etmesi Barto bağırdığı için değilse hakiye yorabilir miyiz acaba?

Alpamis

Yine taraflı yorumlar var. Hacı daha geçen Luffy Bellamy'den yumruk yediği sırada Luffy'e çöp muamelesei yapılıyordu. Şu an Cavendish Robin tarafından tutulduğu sırada argümanlar biraz da olsa çürütüldüğü için bazı kişiler buna Manganın saçmalamasıdır. Başka bir şey değildir diyebiliyor. Where is Adalet ?

Neyse Cavendish'e yavaştır demiyorum ama o zaman da savunduğum gibi 2.liğe oynayacak kadar ya da Luffy kadar hızlı olduğunu düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık