Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773: Çift Kişilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Sen yazdığımı farklı yorumlamışsın, yine kendi kendine gelin güvey olmuşun.

Hakuba yeterince hızlı ama bir Luffy'nin hızında değil. Benim demek istediğim bu. Bu bölümde de bunu net bir şekilde görmüş olduk.
Hızı Luffy ile karşılaştırılan ve kimilerine göre Luffy'den daha hızlı olan bir karakterin Robin tarafından bebek gibi yakalanması :) Tamam tamam :p

Robin'in; Senin hızın benim gücüm karşısında hiçbir şey. demesi (ki meyvesi bu konuda gerçekten on numara) ve;
Barto'nun saldırı ismi, çok iyiydi.

Lahana ile Hakuba'nın tartışması da ne kadar tuhaf görünse de güzeldi, sonunda two face olayı ile de bitirmiş oldu.

Robin gördüğü her yerden uzuv çıkarabiliyor uzaktan ona yaklaştığını görünce gücünü kullanıyor zaten cavendishin gelmesi 1 2 saniyeyi buluyor (bence)

Robin şahane Barto efsane. Bölüm çok iyiydi. Barto tayfaya her şekilde yakışıyor daha iyisinin çıkacağını sanmıyorum ya kimseyi almasınlar ya da o Barto tayfaya gelecek abi. Önceki sayfalarda Robin böyleyse Sanji'den kim bilir neler çıkacak ayık olun gençler demiş biri tebrik ediyorum kardeşim hem inceyi görmen hem de Sanji'yi övmen hoşuma gitti. Ciddi söylüyorum Sanji ilerde çok fena şeyler yapacak. Tayfa iyice coşmaya başladı Zoro'da şov yapıp Luffy Dof'u indirdikten sonra bizimkilerin karizma ve saygınlığı tavan yapacak

Robin'in Hakuba'yı yakalaması çok normal.. uvuzlarını Hakuba'nın üstünde çıkartıyor ve tutuyor. Robin'den bi güç ve zeka gösterisi bekliyorum :)
Bariyer Tabanca çok hoştu hahah :D Helal sana Barto, adamsın!

Luffy ve Hakuba gayet hızlı karkaterler ama belli bir seviye karakterler ile dövüşürken onların hızları pek birşey ifade etmiyor.
Balıkadam adasında ahtapotun teki Luffynin elini kesiyor sonra Robin olayı o kadar hızıyla övülen adamı Robin anında farketti.
Özelikle bu bölüm bu olay netleşti.

Barto diyorum başkada birşey demiyorum. Ne demek patlamanın etrafını bariyerle kaplayıp patlamayı tek başına karşılamak zoro geldi gözümün önüne bence o derece etkili bür sahneydi.

Barto bu chapterdada gördük meyvesine bayağı hakim :) çok amaçlı kullanıyor koruma olsun saldırı olsun her türlü gideri var çok sağlam bir meyve olmuş birde o büyük patlamadan sonra ayağı kalktı dayanıklılıkta üst düzeyde iyi bir yancı olur heralde ilerisi için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık