Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy ve lawı aynı anda paket eden dalga geçen Dof, bir ben D. yim dedikten sonra çoşan law.bu adam niye seriyi böyle yapıyor arkadaş.anladık D. sinde ,salisesinde dokunamadığın adamı delmek nedir.bir kaç hafta önce dof nasıl yenilir diye kendi kendime soru soruyordum.anladım ki sormayacaksın,mangaka sağolsun birden adamlara ilahi güç veriyor ve dokunamadıkları adamlara denk yapıyor...

Senior adamım.Bölümün olayı Senior'dur.Kapışmalar da Kyros vs Diamente'de bir hareketlik olacak.Diğerleri aynı seyrinde devam ediyor.

Bu arada Cavendish'te Glaidus'u küçümseme gördüm yoksa ben mi yanlış anladım artık :D

Edit: Kafa dede çok büyük balon çıktı ya la :D

Graykhan

luffy ve lawı aynı anda paket eden dalga geçen Dof, bir ben D. yim dedikten sonra çoşan law.bu adam niye seriyi böyle yapıyor arkadaş.anladık D. sinde ,salisesinde dokunamadığın adamı delmek nedir.bir kaç hafta önce dof nasıl yenilir diye kendi kendime soru soruyordum.anladım ki sormayacaksın,mangaka sağolsun birden adamlara ilahi güç veriyor ve dokunamadıkları adamlara denk yapıyor...
Daha denklik gibi bir durumunun söz konusu olmadığını düşünüyorum . Red hawk da da benzer düşünceler ortaya çıkmıştı ama Dof cevabı alaycı olmuştu. İnjection shot ın red hawk ayarında yada ondan biraz güçlü olduğu kanısındayım . Red Hawk dan çok etkilenmeyen Dof un bundanda çok fazla etkileneceğini sanmıyorum.Zaten Dof bu saldırıyı, sinirlenmesi ve bundan dolayı dikkatsiz davranmasından dolayı aldı. Ayrıca Dof her darbe aldığında nasıl olur, nasıl yer gibi şeyler söylemek gereksiz bence. Tamam Dof şuanki rakiplerine göre güçlü ama bu ,kapışmalarda hiç yaralanmıcak anlamına gelmiyor.

Roronoa Zoro

+ sonsuz. Bu zamana kadar Luffy hariç, kişiler arası güç dengelerinde saçmalamıyor diyorduk, Law da bu kervana eklendi. Böyle bir saçmalık olamaz dicem de, oluyor işte :(

law yensin dofu ,az farklılık olsun.sanırsın luffy amerikan çizgi dizi oyuncusu ,herkesi o kurtarıyor.birkerede luffy nin müttefiği tüm saygıyı alsın,herkes ona borçlansın.herkes kendi öcünü kendi almalı,o kadar şeyden sonra law yerine dofu luffy yenerse ben klasik op derim.
Bende law'ın alması istiyorum güzel olur

Robin merdivenlerden yukarı çıkıyor.Luffy ve Law'a destek olmaya falan mı gidiyor acaba? Nereye gidiyor bu güzellik ?:ehe: Merdivenlerin yukarısı Kyros ve Diamante'ye çıkıyor.Bu ikili ile bir alakası olacağını sanmam.Büyük ihtimal Luffy'nin yanına gidiyor.

Cavendish vs Gladius oldu,güzel oldu.Beğendim şahsen bu vsyi.Cavendish'e karşı Trebol'ü isterdim ama olmadı.Barto ise bodyguard'lık yapıyor.O meyveyle yapacağı en güzel şey bizimkilere.

Fujitora K.Hakisiyle Dof-Law dövüşünü hissediyor galiba.Düşünceli duruşu aklıma bunu getirdi. :D

Daha denklik gibi bir durumunun söz konusu olmadığını düşünüyorum . Red hawk da da benzer düşünceler ortaya çıkmıştı ama Dof cevabı alaycı olmuştu. İnjection shot ın red hawk ayarında yada ondan biraz güçlü olduğu kanısındayım . Red Hawk dan çok etkilenmeyen Dof un bundanda çok fazla etkileneceğini sanmıyorum.Zaten Dof bu saldırıyı, sinirlenmesi ve bundan dolayı dikkatsiz davranmasından dolayı aldı. Ayrıca Dof her darbe aldığında nasıl olur, nasıl yer gibi şeyler söylemek gereksiz bence. Tamam Dof şuanki rakiplerine göre güçlü ama bu ,kapışmalarda hiç yaralanmıcak anlamına gelmiyor.
eğer dof luffy ve lawı lay lay lom şekilde paketlediğini görmeseydim sana hak verirdim ama ikisinin aynı anda basit bir şekilde paketlendikten sonra dofa böyle hasar vermesi çok saçma.tamam arkadaş anladık D. olmak önemli birşeyde bu kadarda saçma olmamalı.ben zaten Dofun law tarafından yenilmesini isteyenlerdenim ama böyle ani saçma şeylerede gerek yok.Dofun hızı vergodan bile fazla ,savunma desen anlatmaya gerek yok.sen nasıl bu adama böyle bir darbe aldırırsın diye sorarlar adama(redhawk darbesini beklemiyordu eyvallahta şuankinde adam bildiğin kapışıyor ama öyle saçma duruma düşüyor).

eğer dof luffy ve lawı lay lay lom şekilde paketlediğini görmeseydim sana hak verirdim ama ikisinin aynı anda basit bir şekilde paketlendikten sonra dofa böyle hasar vermesi çok saçma.tamam arkadaş anladık D. olmak önemli birşeyde bu kadarda saçma olmamalı.ben zaten Dofun law tarafından yenilmesini isteyenlerdenim ama böyle ani saçma şeylerede gerek yok.Dofun hızı vergodan bile fazla ,savunma desen anlatmaya gerek yok.sen nasıl bu adama böyle bir darbe aldırırsın diye sorarlar adama(redhawk darbesini beklemiyordu eyvallahta şuankinde adam bildiğin kapışıyor ama öyle saçma duruma düşüyor).
Klasik oda işte bossu şişirdi milletin kafasında soru işaretleri bıraktı 4-5 hafta fb yaptı millet birbirini yedi şimdi de biraz iman power koyup doffu da gerçek seviyesine indirdi diye düşünüyorum.
Birde Doff'un karnında ki iz red hawk'ın izi mi ?

Dof'un darbe almasına niye bu kadar şaşırıyorsunuz tamam Law'dan hızlı olabilir de bir tık hızlı diye de hiç mi darbe almayacak bu adam dövüşüyorlar sonuçta darbe de alıcak yaralanacak da.Karşısındaki de çömez değil yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık